Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-est szeretnék lecseré...

Iphone 4-est szeretnék lecserélni, de nem tudom, hogy mire?

Figyelt kérdés

Kicsi a tárhely rajta, már a szoftvert se tudom emiatt frissíteni. Amúgy szerettem. A családban van 6s, de az céges. Tetszik, viszont nem szeretnék a marketingért ekkora felárat fizetni, illetve számomra a funkcionalitás jobban számít, mint az, hogy "státuszszimbólum" legyen a mobil.


4-5 éve nem vettem mobilt, fogalmam sincs, hogy jelenleg milyenek vannak a piacon. A jól kezelhető menü fontos, csakúgy mint a nagy memória és a relatív jó üzemidejű akksi.

Az iphone-ban a könnyű kezelhetőségét szeretem, viszont túlárazottnak tartom.

A mérete azért kérdőjeles nálam, mert elég kicsi kezem van. Ha ezt megoldották úgy, hogy ne jelentsen gondot a kezelése (pl mozdulatra lejjebb ugranak az ikonok, stb.), akkor nagyobb kijelzőjű is érdekelne.


Tudtok alternatívákat ajánlani, megjelölve, hogy nagyjából mennyibe kerül az adott készülék?


2016. jún. 8. 20:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen. Jelenleg egy Redmi Note 2 ről írok. Viszont te használtál stöt? mert az S6 előttí sami generációk úgy szarok, ahogy vannak. Pl az egyik ismerősöm note 4e képes A MENÜBEN LAPOZGATÁS KÖZBEN akadni. Csak nézz utána... Ajánlom a mobilaraénát. Ennyi tudással, és tapasztalat hiányával én inkább nem mondanék a helyedben semmit.
2016. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#11

Note Ede, ami lényegében Note 4, nem akadozik. Olyannyira nem, hogy az S6-ra nem cseréltem volna le. Miért jössz mindig ezzel a kamu "belassul" szövegel? Sőt az S5 le lassult még be. Pedig minden telefonomat akkor vettem, amikor megjelent. Akinek meg nem tetszik a TW, az egyszerűen lecseréli. Kb. 5 perc.

2016. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A Nobilaréna egy elfogult oldal, akik a tesztképeket is manipulálják!!!!! Utólagos zajszűrés, fehéregyensúly és trs.
2016. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

+1 iPhone SE!


Ugyan ezen szempontok alapján vettem és is SE-t. Legszívesebben 6s-t vettem volna, esetleg megvártam volna még a 7-et, de nagyon drágák. Ellenben az SE ugyanazt az hardveres erőforrást tartalmazza, mint a 6s, nagyon gyors és megbízható, és a mérete is sokkal ideálisabb! Egyértelműen megéri az árát!

2016. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
az S5 minőségibb cucc.
2016. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem kamu, tényleg akad...

Ha a ma elfogult lenne, az s7 miért lett különösen ajánlott...?

Az meg szimpla tény hogy az s5 generációjának elbaszott a rendszere, nem csak a MA hanem minden szakportál ezt állítja... De ezt én most lezárom, mert ugysem fogja meggyőzni egyikünk sem a másikat. Köszöntem

2016. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"A dng-ből feldolgozott fotók részletgazdagabbak, ezeknél nem alkalmaztam élesítést, csak a fényerőt, a kontrasztot és a telítettséget „szedtem rendbe”. Kár, hogy monokróm módban nem opció a raw-ba való mentés, mert alább a bizonyíték, hogy tényleg extra minőség nyerhető ki a nyers képekből"

A JPEG-nél igen?

Már megbocsáss, de egy teszten ilyet nem csinálunk. Ezek után mit gondoljak?

2016. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Az meg szimpla tény hogy az s5 generációjának elbaszott a rendszere"

Meg is indokolnád? Mert a, haverom, barátnőm nem tudja használni, nem indok. Ha nem magyar viszonylatban gondolkozol, mert ugyííí nem igazán terjedt el a Xiaomi, akkor utána nézve elég sokan panaszkodnak rá. Konkrétan nálunk egy szerviz nem vállalt rá garanciális javítást, ezért nem is forgalmazzák.

2016. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
39%

Ha telefont veszel, akkor az időtállóságot figyeled meg szerintem a legjobban. Mit érsz egy kétszázezer' RAM-os Xiaomi-val, ha az iPhone így is simán veri. nem csak a Xiaomi-t, hanem a maga csoportjában az összes konkurenciát...

Nem vagy te Józsi, hogy magadat szopasd a Xiaomi-val...

iPhone SE ajánlott minden szempontból, mindenben veri a Xiaomit, ha leírják bemutatókban, ha nem. Nem szándékszom kicsinyesnek lenni... de hogy néz ki az a telefon? ronda. rusnya. nem a legminőségibb cucc.

2016. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=43cavQr_Qf8

btw a csávónak a videóból laggol a kamerája.

2016. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!