Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen csúcskategóriás okostel...

Milyen csúcskategóriás okostelefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlásra szántam rá magam és szeretnék venni egy csúcskategóriás okostelefont.Jelenleg melyik éri meg a leginkább?

2016. jún. 10. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

attol fugg, hogy android / ios / windows rendszerben gondolkozol . en szemely szerint ios parti vagyok, igy termeszetesen az iphoneoket fogom ajanlani, de a most nem reg kijott samsung s7 / edge, ill. a tavalyi s6 / edge is nagyon jo telefonnak szamitanak! sajnos a windows phoneok teren lemaradtam, en szerettem, de az utolso darabom mar 2 eve volt belole, szoval nem vagyok naprakesz. ha 2 vagy tobb telefon kozul nem tudsz valasztni, akkor hasonlitsd ossze ezen az oldalon:


[link]

2016. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Én Samus vagyok, de tényleg csak az iPhone 6s és a 6s Plusz, meg az S7/S7 edge ami most a csúcskategória.

(De mindjárt jön a Xiaomi disztribútorunk és ajánlja majd a kínai gagyiját.)

2016. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Xiaomi mi5
2016. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2. :jos xD en mar direkt nem is irtam a valaszomban, mert mindig letamadnak, ha megmondom h szerintem nem jok azok a mobilok.
2016. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:)

Ne vedd magadra, csak szívom a véred. Ha befejezed az állandó "szarozást", én is feladom. :) Mert azért ezekre telefonokra semmi rosszat nem lehet mondani. Vedd kézbe pár napra. Az iPhone, azon kívül hogy számomra túl zárt rendszer, jó készülék. Ott perpillanat az IOS 9.x ami rendetlenkedik. Alapból egyik telefont sem szidom, (na jó vannak kivételek, mindkettő H betűs) max elmondom hogy az én igényeimnek nem elegek. Fordítva is így lenne korrekt. Én nem ezzel a "negyedévenként beszarik" megjegyzésekkel jönni, ami nem igaz. A hülye usernek mindegy mit adsz a kezébe, elrontja. Lásd nejem, akinek a vasgolyó is tönkre megy.

2016. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
LG G5
2016. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül iPhone 6S-t vettem :)
2016. jún. 17. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!