Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyik térképemnél sem hajlandó...

Egyik térképemnél sem hajlandó megtalálni a "hely" funkcióval a gps koordinátákat csak akkor ha kap előtte vagy wifit vagy mobilnetet. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek és nekem is azonos rendszer van, android 4.4.4. Múltkor letöltöttük az igo ingyenes születésnapi kiadását, nemrég használtuk volna az én telefonomról, de nem akarta megtalálni a pozíciónkat a "hely" bekapcsolásával, több percig vártunk rá. Az ő telefonjánál viszont pár másodpercre rá megjelölte, hogy hol is vagyunk. Ha én kapcsolok mobilnetet, akkor megtalálja nálam is és utána már nélküle is megy, de valahogy biztos meg lehet oldani, hogy enélkül is sikerüljön.
2016. jún. 14. 01:17
 1/3 Boda Gergő ***** válasza:
Nem írtad, milyen telefonod van : előfordulhat, hogy nincs benne Gps modul ami nélkül csak a cellainfókból és az IP cím alapján tudja meghatározni a lokalizációt. Ehhez viszont kell a bekapcsolt mobilját és WiFi kapcsolat.
2016. jún. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Boda Gergő ***** válasza:
Vagy van benne, csak rossz a modul és amiatt nem tud a GPS műholddal kommunikálni.
2016. jún. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy alpha a telefon. Ahogy írtam csak indulásnál kell belőni a mobilnetet, ha utána mondjuk 20 perc múlva csak simán a gps-t kapcsolom be, akkor már megtalálja az új pozíciót, de kezdésnél csak ezzel sajnos nem
2016. jún. 16. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!