Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó telefont?

Figyelt kérdés
Egy olyan telefont szeretnék amely nagyon szép képet készít (rengeteg képet szoktam készíteni), maximum 75.000 ft és legyen rajta azért tárhely :)) ha írnátok ide pár telefont, akkor azt megköszönném :D
2016. jún. 14. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat ennyiert szerintem lg g3. Nekem is volt, en is 75-ert vettem (lecsereltem egy iphone 6s-re, tehat nem volt semmi baj a keszulekkel, faterom atvette). Gyonyoru kamera, kijelzo. Gyors, elerheto az android 6.0. Szerintem ez egy jo valasztas, bar gsm-ben lehet kapni lg g4et mar 95ezer korul ujonnan is. Az termeszetesen meg jobb lenne.
2016. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!