Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG K8, Samsung Galaxy J3 vagy...

LG K8, Samsung Galaxy J3 vagy Lenovo Vibe P1m? Miért?

Figyelt kérdés

2016. jún. 15. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van rá?

Ezek közül p1m.

2016. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én (személy szerint) nagyon tudom ajánlani az LG K8-t. Én is nemrég kaptam, úgy kb. 2 és fél hete és imádom.

Eddig még nem fagyott le és semmi baja sem volt még. Remélem nem is lesz. Számomra nagyon gyors és az ára is megfelelő volt

2016. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Erre a három modellre van elég pénzem. A Vibe-ot kilőttem, mert már ezelőtt is meggyűlt a bajom a Lenovokkal. Most a kettő között vacilálok...
2016. jún. 15. 17:16
 4/4 anonim válasza:
Ha nem annyira fontos most egy uj telo inkabb gyujts meg penzt es vegyel ertelmesebbet. Lehet jó telót ilyen olcsón venni de az nagyon ritka mert ilyen aron a telefonok tonkremennek hamar... valamilyen szoftveres vagy hardveres baja szinte mindenek van fel-1 ev utan. Ha annyira nem fontos meg uj telo akkor sporolj ossze vagy 130ezret es azert mar hasznaltan de uj alapotba minimum masfel ev garancias samsung galaxy s7edget vegyel vagy egy note5-ot
2016. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!