Baranyai Péter kérdése:

Akkumlator hiba?

Figyelt kérdés

Szep napot.

Van nekem egy Vodafone smart 2(alcatel v860)-as okos telefonom, es az lenne a problemam, hogy feltoltom maximumra a telefont, elkezdem hssznalni a telefont( mondjuk wifizek) es 10 perc utan kiirja, hogy 5%-on van az aksi. Kikapcsolom a telefont, majd vissza, akkor meg 70%-ot ir ki kb. Csinaltam mar gyarivisszaallitast is.


2016. jún. 15. 15:10
 1/5 Jucóka8888 válasza:
41%

4 dolog.

1. Ne töltsd fel 100%-ra a telefonod

2. Ne merítsd le 0%-ra a telefonod

3. Töltés közben ne használd a telefonod.

4. Vegyél szerintem egy új aksit, mert az romlott el...

2016. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez úgy van, hogy mikor haza jövök a munkából felrakom töltőre a telefont. X idő után kiírja, hogy feltöltve. Majd leveszem a töltőről és utána használnám a telefont. Szerintem is akkumlátor hibásodott meg. Régebben simán megnéztem rajta 2x 2 órás filmet is, és még utánna is maradt valami. Most meg. :/
2016. jún. 15. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló sok pontban téved!


De az valóban lehetséges, hogy az akkumulátor rossz!

2016. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aksi csere. Az enyem is pont igy csinal.
2016. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet most megjavult. Letöröltem az sd kártyát is, és megint csináltam egy gyári visszaállítást is, és most mintha jó lenne.
2016. jún. 16. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!