Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile sim kártya csere?

T-Mobile sim kártya csere?

Figyelt kérdés

Vettem egy új telót, de nano simes. Nekem micro simes a kártyám, nem akarom hogy változzon a számom.


Ha bemegyek egy T-Mobile-ba, akkor kicserélik nanora, úgy hogy megmaradjon a szám?

Hány ft, vagy ingyen?


Köszönöm


2016. jún. 15. 17:38
 1/4 anonim válasza:
Ingyen kicserélik és a számod is megmarad.
2016. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, de a lényeg, hogy a kártya tulajdonosának ott kell lennie, ha nem a te neveden van.
2016. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És ingyenes? Mert most olvastam neten hogy tévesen/nem tévesen 4500ft-ot elkérnek érte.

Egy új ára meg annyi sincs :D

2016. jún. 15. 17:47
 4/4 anonim válasza:

Ingyenes, legalábbis februárban még az volt. :)

"A micro-, illetve nano SIM-kártya cseréje - hívószámod megtartásával - akkor is díjmentes, ha nem vásárolsz nálunk készüléket (kivéve lopás, blokkolás, feltételezett eltűnés, rongálás) esetén. Ez esetben a kártyacserét Telekom üzleteink egyikében intézheted."

Egyébként ha nem a te neveden van, ahogy a második válaszadó is írta, nem muszáj, hogy jelen legyen a kártya tulajdonosa. Elég egy meghatalmazást letöltened a telekom oldaláról és azzal besétálni az üzletben.

2016. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!