Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ciki, hogyha egy fiú ezüst...

Ciki, hogyha egy fiú ezüst iPhone 5s-t vagy fehér Sony Xperia M4 Aquat vesz?

Figyelt kérdés
Nekem egyik telefonból sem tetszik a fekete szín, annál inkább a fehér/ezüst igen, de félek hogyha olyat veszek, cukkolni fognak érte. Szerintetek? Ha már itt járunk, a kettő telefon közül melyiket ajánlanátok jobban?

2016. jún. 15. 17:42
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem is fehér telóm van és jobban is néz ki mint a fekete változata és nem cukkolnak érte.
2016. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
89%
Szerintem nem ciki sőt jól is néz ki. Ha veszel rá tokot akkor még az is feldobja. Szerintem iPhone 5s, de te döntesz.
2016. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a ciki, hogy inkább vennél egy nyomógombos banántokos telefont, csak ne legyen ciki..

Mostanában azt látom, hogy a fiúk rózsaszín telefonnal járkálnak..

Na az a ciki..

2016. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is space gray a 6s-em, mert lenne ciki? A fekete olyan snassz (idaig minden telefonom feher volt, mert az olyan elegans szerintem). Haverok mondtak hogy rose goldot vegyek mert onnan tudni fogjak hogy 6s-em van es nem sima hat, hat mondom ez kesz. Nem azert veszek telefont hogy melegnek nezzenek a szine miatt. Egyebkent csak az ilyen baba kek, rozsaszin, esetleg citrom-narancs sarga a lanyos telo szinekben. En magamnak meg a lilat is eltudom kepzelni, persze a sotet lilat nem a vilagosat.
2016. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Naná, hogy ciki. De nem a színe miatt, hanem mert öreg. :D:D:D

Na ez volt a vicces része.


Nehogy már más mondja meg, hogy milyen színe legyen a telefonodnak. Tied, te használod. Nekem pl egy ősrégi telefonom van. És akkor mivan.

2016. jún. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezüst iPhone 5s az rohadt jól néz ki élőben. Szerintem egyáltalán nemciki. Ne más mondja már meg, hogy mi tetszen neked. De akkor már 5s-t vegyél, mérföldekkel jobb mint egy M4. Nekem arany 6s-em van, nem nagyon érdekel ki mit gondol, nekem bejön. :D meg amúgy is, millió tok van az iphoneokra.
2016. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!