Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol és kb. mennyiért tudnám...

Hol és kb. mennyiért tudnám eladni az alábbiakban részletezett MSI CX600X-072 típusú, használt laptopomat?

Figyelt kérdés

Szeretnék megválni tőle, de nem tudom hogy hol érdemes és kb. mennyit várhatok érte. A gép 2010-es, viszonylag jó állapotban van (a matricák már lekoptak róla, de a zsanér, a kijelző, a billentyűzet, a touchpad tökéletes állapotban van), egy apró repedés van a bal oldalán, de semmilyen funkciócsökkenést nem okoz, sőt még esztétikai értéket se ront, mert szinte nem is látszik.


A műszaki specifikáció:


Kijelző: 16"

Processzor: Intel Dual-Core T4300 2.1 GHz

Memória: 4 GB DDR2

Merevlemez: 500 GB HDD

VGA: Radeon HD 4330 (512MB)

Optikai meghajtó: DVD-RW

Webcam: 1.3 MPixel

Kimenet: VGA

Akkumulator: 6 cellás


2 év után "garanciális nagyszervízen esett át". Cseréltek benne optikai meghajtót, buszrendszert, webkamerát, merevlemezt, úgyhogy ezek az alkatrészek nem 5, hanem 3 évesek benne. 1 évvel ezelőtt volt "kisszervízen" is, ahol ki lett takarítva.


Két baja van. Az egyik, hogy az akkumulátor teljesen tropa, 1 másodpercig sem bírja. Másik baja, hogy kezd csapágyasodni a hűtője (nekem ezt így mondták), ezért elég hangos működés közben, és néha túlmelegszik (bár emiatt leállni vagy újraindulni nem szokott SOHA).



2015. márc. 3. 13:47
 1/2 Tengor ***** válasza:
Vatera, OLX, hardverapró, ahol érdemes hirdetni. Szerintem 40-50-nél többet nem ér.
2015. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
OLX VATERE szarert hugyert.
2015. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!