Iphone 6S 16GB?

Figyelt kérdés

Eleg lesz ? Ha csak 5 program lesz rajta az is (messenger, instragram, snapchat, beszélgető program, YouTube)

Videokat pedig nem tervezek csinalni


2016. jún. 17. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez így most oké... de! Ha szeretsz fotózni esetleg zenét hallgatni, hamar betellik az a 16 GB! Nekem 24 gigás (nem Apple termék) kb 4000 kép fér rá, 130 számom van, meg rengeteg játék, de már az egész tárhely betelt :/ Szóval ezekkel kell számolni, főleg a zenével, az nagyon lehúzza a tárhelyet :)
2016. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre senki nem tud válaszolni csak te magad, hogy neked elég lesz-e most, illetve a jövőben is.
2016. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem elég, pedig játszok is de zenét nem hallgatok
2016. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Zenét csak YouTube-on szoktak hallgatni. Tehat letölteni soha nem szoktam kepek meg mostani telefonomon is 800 db van es most 2,5 eves a telefonom.
2016. jún. 17. 22:06
 5/9 A kérdező kommentje:

Játszani meg max 1 játékon szoktam azt is reggel letoltom este törlöm.

Koszonom a kommenteket :)️️

2016. jún. 17. 22:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, ennyire valószínűleg bőven elég lesz, de most nem rosszból, vagy irigységből kérdezem, mert nekem is i6S-em van, de ekkora igényekre minek 250ezres telefon? Egy középkategóriás android vagy egy i5S is bőven jól tudná nyújtani ezeket a szolgáltatásokat.
2016. jún. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 6s 64gb-ot fogok venni :) én nem sajnálom a tárhelyre a pénzt :)
2016. jún. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szűkösen talán elég lesz.

Én egy i5s 16gb-t használok amin 52 alkalmazás van ebből 3 darab kisebb játék.

Fotózni elég ritkán szoktam, videózni gyakrabban de amint gépközelben vagyok átpakolom a kész videókat a gépre, majd telefonról törlöm.

Zenehalgátasra spotify-t használok, amin csak pár zene van letöltve offline módra.

így a 11.8gb elérhető tárhelyből(sajnos a 16gb-ból ennyi érhető el) 5.2gb szabad.

Szóval ha tényleg csak arra használod amire írtad akkor bőven elég lesz.

2016. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

6/8 azert kell ilyen telefon mert szeretnek vele tobb evet is..most is iphonom van ami 2 eves mar

Az 5S meg nem tetszik

Androidban nem bízok volt mar es félév utan tonkre ment a telefonom lefagyott stb. Miota megvan az iphonom (2 ev) max 2* fagyott le es itt a 4Srol beszelek

2016. jún. 24. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!