Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone Se 16GB telefont...

IPhone Se 16GB telefont szeretnék venni, de sehol nem kapok,4-5 hét várakozási idő van, ez miért lehetséges?

Figyelt kérdés

Kevés van belőle és inkább 64 GB modelleket gyártottak, vagy a vásárlók többsége csak a 64GB modelleket keresi és ezért nem éri meg 16GB modellt készleten tartani?

Esetleg pont azért van hiány belőle mert sokaknak a 16GB modell kell?

Tud valaki valamit?



2016. máj. 31. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Utolsó lehetőséged helyes. Többen keresik a kisebb modelleket mint amennyire számítottak
2016. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, már megijedtem hogy a kisebből kevesebb készült... :S
2016. máj. 31. 21:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Vegyél külföldön olcsóbb is meg jobban is jársz vele
2016. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Osynho ***** válasza:
Biztos elég lesz a 16gb? Amiből ugye jóval kevesebb áll rendelkezésre.
2016. jún. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hidd el elég
2016. jún. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék videókat és zenéket tárolni rajta, így (szerintem) elég lesz, bár még soha nem volt ilyen telefonom, de remélem: az alkalmazások csak nem képesek olyan sokat foglalni hogy kifussak a tárhelyből.
2016. jún. 1. 08:15
 7/11 anonim válasza:
3. válaszolóra reagálva... Ha külföldön veszed figyelj arra hogy független legyen! Ha meg tényleg nem akarsz rajta sokmindent tárolni bőven elég a 16GB. SE szerintem amúgy király. :)
2016. jún. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Osynho ***** válasza:
Én mindent elhiszek, de te is hidd el, hogy zenék és játékok nélkül se férek el 16gb-on. :-)
2016. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Zenék, játékok, videók nélkül se?
2016. jún. 1. 13:06
 10/11 anonim ***** válasza:
16-ból marad ~12 Giga oprendszer után, de én elférek zene és videók nélkül. 1,4 giga fényképem van, és még vagy 10 párszáz megás játék ( SW commander, WWR, Clas Royale ), egyébként meg televan nyomva pdf-ekkel sulihoz és egyéb alap programokkal (offline térkép, futóprogram stb...) így van 2 giga helyem, ami végülis elég lenne zenére bőven, csak akkor úgy kellene nagyobb firssítéseket letölteni, hogy letörlöm a programos és újra letöltöm, már patchelve..
2016. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!