Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumiákra mennyire jó az...

Lumiákra mennyire jó az ingyenes navigáció? Nagyon vacilálok, h x5 x6pro vagy lumia 535. Fontos a friss térkép, meg, h ismerje a trafi pontokat.

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 21:09
 1/4 anonim válasza:

Offline módos térkép és navi is van, ami direkt Lumiákhoz való ("HERE" alkalmazások). Egészen jó, de nekem az újabb útvonalmódosításokat nem mindig ismerte fel.... Meg a navi eléggé meríti a telefont.

Hogy a trafi pontokat felismeri-e ,azt hirtelen nem tudom. Nekem van külön trafi kereső alkalmazásom, de az b..szik jelezni, ha a közelben mérnek.

Én a Lumiát személy szerint nem ajánlanám (én is bánom,hogy megvettem), mert a Windows phone nagyon el van maradva a többitől.....

2016. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ingyenes HERE navi talán a legjobb volt a piacon az offline képességű navik között ingyenes térkép letöltésekkel.


Sajnos a Nokia eladta a Here csomagot, az új tulaj meg nemrég bejelentette, hogy vége a WP támogatásnak, így ezen a fronton is lemarad a Lumia :(

2016. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem csak a navi miatt ne vegyél Lumiát....ahogy az előttem lévők is írták, nagyon le van maradva a többitől.


naviban szerintem a Waze a legjobb választás, ingyenes, valós idejű infók, felhasználok is frissítik...szóval a legnaprakészebb, én még sosem csalódtam benne. Esetleg ha netről meg tudod szerezni, akkor iGo SzülinApp, ez szintén ingyenes,de csak Magyarország térképe van benne, nem tudom ez mennyire fontos szempont.

2016. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából online navi fronton nincs gond, de ha sokat járs külföldre, akkor az offline navi nagyon fontos, ebben meg sajnos a wazze annyira nem jeleskedik
2016. jún. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!