Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Androidos google térkép...

Az Androidos google térkép navigációja a telefonon automatikusan újraszámolja az útvonalat, ha baleset, torlódás van az úton, és elkerüli?

Figyelt kérdés

A telefonos navigáció teljesen jól működik nálam, de nemrég olvastam, hogy google térkép már kijelzi a torlódásokat, baleseteket is.


A kérdésem az, hogy ha már terveztem egy útvonalat, és haladok a cél felé, és közben történik egy baleset, vagy bedugul valahol egy út, akkor a google térképes navigáció ezt észleli, és automatikusan áttervezi az útvonalat, hogy kikerülje a problémás részt? Vagy ez csak kézi újratervezéskor történik meg?


Folyamatos adatkapcsolat van, tehát nem offline navigációra vonatkozik a kérdés, hanem olyanra, ahol elvben van módja értesülni a fennakadásokról.


Benne van már ez a funkció az androidos google maps navigációban?



2015. jún. 10. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:

a waze egyes funkciói vándorolnak át a google maps-ba, használj waze-t, jobban jársz,

a google maps csak a tervezéskor veszi figyelembe a torlódásokat, aztán végigmegy az útvonalon, a waze menet közben feldob ablakot ha van rövidebb útvonal

2015. jún. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi megnézem. Azt gondoltam, hogy ezt már a google maps is tudja, tekintve, hogy a maps már kijelzi a waze infókat.


Gondolom csak annyi kellene, hogy útközben is indítson magától újratervezést, mert az infói megvannak hozzá.

2015. jún. 10. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!