Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Stock Android vagy a különbö...

A Stock Android vagy a különböző gyártók felülete a jobb?

Figyelt kérdés

És a Nexus telefonokra hamarabb jön a frissítés?

És mi a véleményetek a Nexus 6P-ről?



2016. jún. 22. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

stock(vagy cm)

igen

jó kis telefon

2016. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,hamarabb jönnek a frissítések és a Stock a legjobb.(meg a Sense)
2016. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Az Android 5.x-től a TouchWiz-el sincs már gond. A MIUI-t hetente frissítik mert tele van hibával. (kínai gagyi)

A Nexus 6P meg egész jó kis telefon.

2016. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És a Huawei EMUI milyen?
2016. jún. 22. 16:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az se rossz de a Stock verhetetlen.Mondjuk ott a saját SoC-ra könnyű optimalizálni,szóval sebesség vagy stabilitás probléma nem lesz.
2016. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 Az se rossz. Én a xiaomira gondolok elsősorban, az egy határ sz@r.
2016. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A nexusos a kategóriában a legjobbnak mondják, hisz az a legreszponzívabb. Mondjuk egy csupasz rendszer szép lenne ha nem lenne gyors; bár a Google így képes volt elkúrni dolgokat. Magától merül a telefon a zsebben amivel sikerült elintézni szinte az összes 6.0-ás telefont . A miuit haggyuk, tele van hibával pedig az itteni okosok állították hogy milyen fain és jó ... Ami még talán szóba jöhet az a Motorola majdnem gyári rendszere , vagy a Sony esetleg htc-é
2016. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdezőnek is válaszoljak , a 6P egy nagyon jó választás , de mindenképp mérlegeld, hogy valóban kell e neked a 6 col
2016. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen rájöttem hogy a 6 col kicsit nagy lenne. Valaki sorba rakná nekem a felhasználói felületeket, legjobb az elején és így tovább?
2016. jún. 22. 22:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Várj az új nexusokra! A stock android a legsmootabb. Bár nekem emui-van, és az tele van hasznos dolgokkal, amit egy stock android nem tud. Pl.: Szól ha a facebook sokat eszik a háttérben és dönthetek h kilövöm-e, így megtakarítva értékes százalékokat a következő töltésig, teljesen témázható, akár magadnak is csinálhatsz témákat. És mindez igaz a xiaomi rendszerére is, csak ott nem mindegy, h milyen romot teszelfel. De ha hosszútávra tervezel csak stock android!!!
2016. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!