Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A allwiev p6 lifenál miért...

A allwiev p6 lifenál miért van az, hogy nekem szét van szedve a belső tárhely és a telefon-memória, így csak a belső tárhelyet érzékeli? Ha másnak nem így van akkor akkor jelezzen nekem. Ha van megoldásotok írjatok!

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 21:44
 1/1 anonim válasza:

Nekem ugyan ilyen készülékem van ugyan ez a helyzet .

Sd kártyát raktam bele hogy több helyem legyen de nem tudom átrakni az appokat oda ugyhogy ugyan ott vagyok ahol eddig nem tudok új appot telepíteni mert kicsi a tárhely.Te ezt hogy oldod meg?

Fotók videók az sd re mennek nem terheli belső tárhelyet csak a gyárilag rajta található appok amikkel gyakorlatilag meg is telt.

2016. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!