Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe eset telefon?

Vízbe eset telefon?

Figyelt kérdés
Tegnap úgy jártam hogy a telefonom a medencében landolt. Rögtön kikaptam majd szétszereltem és sajnos nem gondolkodtam és mint a legtöbb ember én is megpróbáltam bekapcsolni. Tudom-Tudom nem szabadott volna mert ezzel csökkentettem ezzel a a telefonom esélyeit. Újra össze raktam és annyit csinál a telefonom hogy a bekapcsoláskor bejövő dolgok (telefon neve stb.) bejönnek majd többször ez villan fel. Ez mit jelent? Nem egy nagy szám telefon egy Gsmart akta a4-em van. Szóval a kérdés az lenne hogy tudok e itthon kezdeni vele valamit? Vagy ez most mit jelent? Szervizbe nem vinném mert ismerősömnek is majdnem egy 10.000-ben volt és aztán nem működött a telefon. Megmenthető vagy vegyek egy újat? Mit javasoltok? Ja és légyszíves normális válaszokat adjatok, nem kérek letolást meg bunkózást. Tudom hogy nem kellet volna bekapcsolni, de a nagy pánikban eszembe sem jutott?

2016. jún. 25. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentség, hogy nem jutott eszedbe, azt 2-3 napig szárítani kellett volna hagyni, alapvető dolog, ha elektronikai cucc vizes lesz, akkor áramtalanítod, vagy zárlatos lesz. Ez így jó eséllel kuka, neked meg tanulópénz.
2016. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha korrodálódott az alaplap vagy bármely más alkatrész, ami igen valószínű, akkor alaplap cserés ami nyilván nem éri meg.

Ezt csak akkor lehet megmondani ha szétszedik, erre a gyártó nem vállal garanciát, szóval tuti csak fizetős javításban tudják megcsinálni.


Amúgy mi ez az "ez villan fel", micsoda?

2016. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
tedd be egy tanyer rizsbe 2-3 napra, addig meg se probald bekapcsolni. nagy esellyel nem fog mar mukodni, de legalabb egy kg rizst is kidobhatsz :D
2016. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:
100%
Nem hogy bekapcsolni nem szabad ilyenkor, de az akkut azonnal ki kell venni.
2016. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azonnal szétszedtem. A villanás dolog azaz hogy mikor bekapcsolom a telefont bejön a telefon neve. Mint minden telefonnál mikor bekapcsoljuk csak itt újra és újra ez jön csak be. Tudom hogy ezzel hibát követtem el. Sajna nem gondolkodtam :( Tehát akkor új telefont érdemesebb vennem. Szuper,köszönöm.
2016. jún. 26. 12:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért ha bekapcsol az Akta 4 hard resetet megpróbálhatod


vagy újratelepyted sd kártyáról


[link]

2016. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!