Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vagy hauwei p8 lite?

Iphone 5s vagy hauwei p8 lite?

Figyelt kérdés

Tudom ,hogy van több ilyen kérdés de engem a tapasztalatok érdekelnének..

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 26. 09:59
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát nekem jelenleg Huawei p8 litem van és nincs vele semmi gondom tökéletesen működik mondjuk még csak pár hónapja van nálam de elégedett vagyok vele. Azonban azt vallom hogy az ios jobb mint az android rendszer. Az ios nem avul el olyan hamar mint az android és az 5s ritkán fagy megbízható. Tehát én 5s t vennék mert ios rendszer .. egyetlen ami jobban tetszik a p8 liteban a nagyobb kijelző
2016. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mind a két készülék nagyon jó még mindig. A P8 kamerája is, akksiról meg annyit, hogy mindkettőt esténként be kell dugd töltőbe. A kijelzőjükközt tényleg van különbség, de a rendszer sem az. iOS kontra Andorid.

4-5 éve már Andoridot használok.. és sajnálom magam, hogy eddig ezekkel kínoztam. Nem futja nekem 100K+ ft-os telefonokra, pedig az Androidos telefonok csak 100000 forint felett mondhatni a ,,jók". Volt 3 napig iPhone-om és nagyon szerettem. Következő vásárlásom az is lesz, és nem Android.

2016. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kőszönöm a valaszokat. :) vegül az iphone mellett dontottem mert nagyon sokan szidtak a p8 lite telefont meg en is megjartam eddig az androidokkal . Csak a ket telefon elofizusan majdnem ugyanabban az arban volt es elgondolkoztam rajta , de tudtam magamba hogy nekem ios rendszer kell . :DD Egyelore semmi problema. Az akksija egy picit tenyleg gyorsabban merul de egyaltalan nem veszes es raadasul hamar is feltolt :)
2016. jún. 27. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!