Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyenek a Windows telefonok?

Milyenek a Windows telefonok?

Figyelt kérdés
Véleményeket és saját tapasztalatokat várok.

2016. jún. 26. 10:18
1 2
 1/15 Alain Delon ***** válasza:
62%
Nekem nincs, de akiknek van, meg vannak elégedve vele. De már nem sokáig lesz, mert a Microsoft feladja a telefon ágazatot. Nem jött be nekik.
2016. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem érdemes olyan telefont venni?
2016. jún. 26. 10:44
 3/15 Szirty ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy feladja. Szerintem a készülékgyártás körül vannak kavarások (Nokia), a Windows phone rendszer fejlesztését nem adja fel amennyire tudom.
2016. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Nos én tényleg csak saját tapasztalatot fogok mondani, nincs szakértői véleményem csak amit magam is érzékelek. :)

Nokia Lumia 735.

Kamerával nem vagyok túlzottam megelégedve, főleg az előlapival, inkább nem is használom. A telefon külseje maga szerintem nagyon elegáns és a képernyője is valami csoda, bár ha automatikus fényerőre van állítva, akkor erős napsütés hatására, hogy jobban láthasd, úgy kiragyog, hogy csupa természetellenes szín jelenik meg a képernyőn. :D De ez annyira nem zavaró.

A rendszer maga nagyon stabil, nekem még soha nem fagyott le. Na jó egyszer, mikor felmentem 9GAG-re, de ez évente egyszer előfordulhat, nem?

A záróképernyő mellé a csempék mögé is állíthatok be hátteret.

A menüje ugye csupa csempe, de van mellette egy görgethető menüsáv is. Androidosok azt mondják rá fura esetleg bonyolult, de mivel Windows előtt nekem csak buta telefonom volt, így nem nagyon okozott gondot és nagyon szeretem, míg öcsém androidos telefonja néha kikészít a lapozgatással. :)

Ami gázosabb az a fájl átvitel. Bluetooth oké, de egyébként mondjuk van egy régi XP-s gépem, hát az egyáltalán fogadta be a telefont. Ahhoz, hogy felismerje a telót, gyorsan lement netről egy programot, amin keresztül te tudod rendezgetni a telefonodat. A csengőhang beállítástól kaptam már egyszer-kétszer agyf***t. csak úgy lehet, hogy az asztalon lévő hangfájlt vagy másolással illeszted be egy Ringtones nevű mappába, vagy pedig behúzod. Már nem tudom melyik a jó (neten fenn van), de csak az egyiket fogadja el, csak így ismeri fel a telefon csengőhangként. Amúgy is annyira nem necces, de először nagyon felidegesített.

Ha nagyon szereted a telefonos játékokat, akkor is kedvezőtlen lehet neked, mert Áruházban elég kevés jó app van fenn, amíg ugye androidosoknak gyakorlatilag végtelen lehetőségük van.

Nekem ezzel nincs bajom, mert itt is vannak jó játékok, meg amúgy sem vagyok nagy játszós.

Akku idejével nincs baj, hangszóró erős, jó az érzékelése, 2 év Nokia szerviz garancia, a dolgokat feltölti felhőbe (internetes tárhely).

Én semmilyen telefonra vagy op rendszerre nem cserélném el.

2016. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Alain Delon ***** válasza:
100%
3-ra: De. Felszámolják a telefonágazatot. Embereket bocsátanak el.
2016. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Alain Delon ***** válasza:
100%
2-re: Egyelőre még van, lehet venni, meg biztos lesz egy jó hosszú kifutási ideje a Windows telefonoknak.
2016. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Négyes vagyok, nekem is úgy rémlik, hogy a telefon piacról kilépnek előbb utóbb, de ez nem azt jelenti, hogy a támogatások is vele mennek. Szerintem a támogatottság még legalább 5 évig meg lesz. Ez nem egy gyors folyamat. Ha most veszel ilyen telefont, akkor mire megunod, vagy viseltessé válik, az kb. 5 év, már vehetsz Applet vagy androidosat.
2016. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
A microfos teljesen kihátrál belőle,a Nokia meg Androidra áll át. Legjobb tudomásom szerint.
2016. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Szirty ***** válasza:
1994 óta temetik! A híresztelések ellentmondóak.
2016. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Szirty ***** válasza:
100%
2014 óta (bocsánat) :)
2016. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!