Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a telómmal? Vegyek...

Mi lehet a telómmal? Vegyek újat mert ennek már annyi?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Core Prime telóm van. Egy ideje b. szakodik szoftver frissitést kér nincs elég tárhely nem enged frissiteni. De mostanába nem ébreszt és nem a pontos időt mutatja pl: amikor reggel felkeltem még azt az idő pontot mutatta amikor letettem a telót 00:35 és már 9 óra volt amikor feloldottam belül ezt mutatta. Ja és mostanság 24%nál kikapcsol

2016. jún. 26. 16:20
 1/5 anonim válasza:
Nem írtad, hogy a telefon jelzi tévesen, hogy kevés tárhely, vagy tényleg kevés - ha az utóbbi, töröld le a felesleges fájlokat, marketből szedj le egy tisztítóprogramot és futtasd mindenképpen, ez kitakarítja a szemetet. Utána szoftverfrissítés, elméletileg akkor rendbe jön, ha nem, akkor nagyobb a baj, és szerviz vagy kuka.
2016. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha a szoftvert frissitem az adatok (képek, zenék, videók) törlődnek?
2016. jún. 26. 17:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs sok helyem de ha törlök le fájlokat akkor is jelzi
2016. jún. 26. 17:25
 4/5 anonim válasza:
Frissítéssel nem törli a fájlokat, viszont érdemes lenne mindent lementened a gépedre, és törölni a telefonról mindent, és úgy megpróbálni. Ha más nem működik, még azt tudom javasolni, hogy miután lementettél mindent gépre, csinálsz egy teljes visszaállítást. "Gyári adatok visszaállítása". Ez is megoldás lehetne, mert a hibákat, amiket leírtál okozhatja vírus, egy rossz/hibás alkalmazás vagy a frissítés hiánya.
2016. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. jún. 26. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!