Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a kártyaszintű jelszó?

Mi az a kártyaszintű jelszó?

Figyelt kérdés

Most nemrég rendeltem egy ingyenes Simkártyát a telenortól és ahhoz hogy beregisztráljam kéri a Kártyaszintű jelszót!! Sehol sem találom már 2 napja keresem de sehol nem írnak róla semmilyen információt.!!

Segítsetek.!!



#jelszó #kártya #Telenor #kártyaszintű jelszó
2016. jún. 29. 19:50
 1/3 Lovdam válasza:
A kártyaszintű jelszó egy 4 jegyű kód.Szerződéseken nem szerepel sehol feltüntetve,csak az ügyfél ismeri.Ha van már a neveden,bármilyen előfizetés vagy kártya,akkor bármelyik üzletben módosíthatod ezt a jelszót vagy beállíttathatsz újat.
2016. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Ha visszahívást kértél, az ügyintézőnek adtad meg a saját 4-jegyű kártyaszintű jelszavad, ellenkező esetben a honlapon, megrendeléskor kérte tőled a felület.


Csak te tudhatod. Ha elfelejtetted, Telenor Partner/Shop üzletben a megfelelő okmányokkal (személyi/jogosítvány/útlevél) azonosíthatod magad, és beállíthatsz egy újat.

2016. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Es ha online rendeltem a neten?

En nem emlekszem ilyen jelszora,hogy megkellett adnom.

Mikor myTelenor fiokot regiztem cdak a belepeshez kellett jelszo,de az nem ugyanaz...;(

2017. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!