Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone telefon szikronizációva...

IPhone telefon szikronizációval kapcsolatban valaki?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy iPhone 4s gazdája vagyok, de szeretnék egy 5s-re váltani :)

Ugye a 4s-be microsim kell, míg az 5s-be nanosim. Tegyük fel kártyát kell cserélnem. Megmarad attól még az összes fotóm, névjegyem, és minden hasonlo adataim? (Játékok, appok, stb..)

Valamint hogy kell ezt az egészet elképzelni? Ha belépek az új telefonomon az iCloud fiókomba, minden applikációm letöltődik, ami rajta volt az előző telefonomon is minden adattal együtt?



2016. jún. 30. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ket fele szinkronizalas letezik, az iTunes es az iCloud. Valamelyikbe, mindegy melyikbe, ki kell ments egy "backup"-ot, azt vissza tudod tolteni a masikba.

Igen, le fogja tolteni az osszes appot ami volt a regin.

2016. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Esetleg el tudod nekem mondani, hogy melyik fiokot erdemes hasznalni, miben kulonboznek, es hogy pontosan hogyan kell lementeni ezt a backul fajlt?

Nekem iCloud fiokom van.

2016. jún. 30. 23:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Megtaláltam minden nekem kellő infót, köszönöm a választ! :)
2016. jún. 30. 23:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra azért figyelj, hogy (legalább is az iCloud biztosan) a mentések azonos iOS verziót igényelnek. Szóval egy 7-es iOS mentést nem tudsz egy 9.x-re visszarakni (és fordítva).
2016. júl. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez fontos, de bem találtam sehol.

És ha mind a kettő 9-es szoftverszámon fut, de eletér az azon belüli verziószámtól, az gond?

2016. júl. 2. 13:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom sajnos.
2016. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!