Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » GYK-n miért ajánlgatja mindeki...

GYK-n miért ajánlgatja mindeki a gagyi kínai telefonokat?

Figyelt kérdés

Bárhol megválaszolok egy kérdést, ahol ismertebb márkát ajánlok, máris jönnek az oltások, hogy Dooge, meg Redmi mennyire ver mindent. És az nekem nem válasz, hogy, mert megéri. Nem éri meg.


Amúgy igen, tudom, hogy ez alatt a kérdés alatt is szét leszek gyújtva. :D



2016. júl. 3. 16:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

mikor döntesz higy 300e iphone 250e samsung, vagy egy 50-60e kínai legyen (amiben egyedül a kamera gyengébb, mint a másik 2ben). azért te is elgondolkozol nem?

Xiaomit használok, ahogy rengetegen körülöttem, 2-3-4 nap akkuidő, 8 mag, qualcomm (jó GPS) 3GB/32GB dual sim. ezt tudja egy redmi 4x, 40 ezerért vettem. ha beesik a busz alá nem kapok szívrohamot, hanem veszek zsebből röhgve másikat:)

nekem a telefon nem fétistárgy.

2018. aug. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is egy "gagyi" kínait használok, egy Meizu-t. Használtan vettem áprilisban, akkor volt majd' 1 éves. Szinte gombokért jutottam hozzá, de semmi gondom nincs vele, kivéve az üzemidőt, dehát minden nem lehet tökéletes! Arra, amire nekem kell, azt ez a telefon is tudja, akkor minek vegyek drágábbat?
2018. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ksziánomi awwwww
2020. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!