Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s-t még megéri venni?

Iphone 5s-t még megéri venni?

Figyelt kérdés
Használt, de tényleg jó állapotban lévő, megbízható helyről iphone 5s-t (16gb) megéri venni 65ezerért? Ha nem, milyen telót ajánlotok (hasonló, esetleg olcsóbb áron)? Egy olyanra lenne szükségem, ami kitart akár 2-3 évig is. Sok mindenre nem használnám, azt várom el tőle, hogy stabil legyen, ne akadozzon, böngésző működjön rendesen, vigye zökkenőmentesen a fontosabb appokat, egyszerűbb játékokat (mondjuk egy angry birds szintig), valamint időnként filmet is néznék rajta valószínűleg (de nem kell nagy képernyő!) Ezek alapján vélemények, tanácsok?:D

2016. júl. 5. 15:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Fosdroid, winfos, "minek akarsz ájfónnal menőzni" kommentelők kíméljetek légyszíves, nyitott vagyok mindenre amíg megfelel a fent felsorolt kritériumoknak.:)
2016. júl. 5. 15:36
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Hat ha azt akarod h ne akadozzon akk ne vegyel 5st mert mar a mostani Ios9 is lassitja es mi lesz kesobb? En ennyi penzert a redmi 3 prot ajanlom
2016. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján megfelelő az 5s, de a Safari-t én lecseréltem Chrome-ra, mert a Safari állandóan újratöltötte az oldalakat csak úgy. Nekem sima 5 van, mennek rajta játékok, GPS, sport alkalmazás, UPC tévét is tudok rajta nézni.

Egy 5s-sel nem fogsz mellélőni szerintem.

2016. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Előre láthatólag fogja az bírni nekem 2 évig mondjuk? Nem fog nagyon belassulni idővel? Mennyire megbízható?
2016. júl. 5. 15:48
 5/8 A kérdező kommentje:

Előző kommentet a Redmi-re írtam.


Amúgy köszi az eddig válaszokat, ment a zöld kéz, de jöhetnek még:D

2016. júl. 5. 15:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem max 2 evig meg elleszel vele, ebben az arban a legjobb szerintem.
2016. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is redmim van es nagyon kiraly, gyors, nem fagy, hatalmas az aksija stb...

Araban verhetetlen szinte

2016. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én 3 hónappal ezelőtt kaptam 5S-t semmi probléma nincs vele, nem akad, nem fagy, nem lassú. Minden játék hibátlanul megy. Van hogy egy töltéssel 2 napot is kibír.
2016. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!