Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezekkel az igényekkel megéri...

Ezekkel az igényekkel megéri Iphone 5st vennem?

Figyelt kérdés

Nem akarom nagy dolgokra használni a telefont. Csak egy megbízható telefont szeretnék szép kamerával. Nem használnám játékokra sem.

Illetve még az lenne a kérdésem, hogy ugye jelenleg még támogatva van de mondjuk ha 1 év múlva már nem lesz az, akkor lehetnek e vele nagyobb problémák? Köszönöm előre is :)



2016. júl. 1. 13:38
1 2
 1/14 BM-Striker ***** válasza:
65%

5s-sel a hosszú távú támogatás problémás lesz. Ez a tervezett elavulási folyamat része.


Nem érdemes 2 évnél idősebb Apple telefont venni emiatt.


Huawei P8-at vegyél inkább ennyiért, ha a jó kamera fontos.

2016. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha iPhone-t szeretnél, akkor SE-t érdemes venni.
2016. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Huawei p8at nem szeretnék ugyanis eddig 3 kulonbozo androidos telefonom volt es mindegyikkel baj lett, evente minimum ketszer (volt hogy haromszor) szerviz. Tudom h ettol fuggetlenul nem minden androidos telefon rossz, de most szeretnem kiprobalni az iost, hatha az jobban bejonne nekem. Az 5s 100.000res áránál nem nagyon szeretnek tobbet aldozni telefonra. Abban remenykedek, hogy esetleg karacsonyig lemegy egy kicsit a SE ára.
2016. júl. 1. 15:18
 4/14 BM-Striker ***** válasza:
100%

#3


Ha 100k a maximum, akkor csak Android jön szóba.


90k-t elkérni egy 3 éves készülékért rablás.

2016. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
+1 #4
2016. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm akkor megpróbálok gyűjteni a SE készülékre :) augusztusban terveztem telefont vásárolni, így lb karácsonyra fog áttolódni. Onnan a SEnek még mennyi ideje van? Minimum 3 évre tervezek.
2016. júl. 1. 16:05
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Min 4evig tokeletes lesz az ese
2016. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 BM-Striker ***** válasza:
100%

#7


Jó indulattal 4 év.

2016. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen minden választ!

Mérlegeltem a dolgokat, és úgy gondolom hogy nekem sem a pénztárcám nem engedné meg a SE készüléket, illetve ha még össze is gyűjteném sajnálok rá annyit!

Tudom, hogy nem kéne, de itt teszem fel a kitérő kérdést, hogyha a 100 ezres értékarányról beszélgetünk, ugyanezzek az igényekkel mi a véleményetek a Huawei P9 literól? Nagyon félek hogy megint megszívom az androiddal, bár huawei telefonhoz még nem volt szerencsém!

2016. júl. 2. 14:50
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
P9lite nal van jobb az arkategoriajaban
2016. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!