Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan internetezhetek a...

Hogyan internetezhetek a mobilommal?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy ACE 3 telefonom van. Ez kiír egy Telecom – 252725 WIFI hálózat elérhetőséget. Hogyan tudok csatlakozni rá?
2016. júl. 8. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést :D

Ki kell választani, beirni a hálózati kulcsot, és kész.

2016. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, a szomszédét. Kérdezd meg tőle a kulcsot azt uzsgyi...
2016. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kaptam ajándékba egy Samsung telefont és úgy tudom, hogy a Telecom ingyen szolgáltat wifit 2000 városban. Az én telefonom is felajánlja a Wifi-hez való csatlakozást, és ha kiválasztom az opciót akkor megjelenik a hálózat neve, hogy Telecom - 252725, de kéri a jelszót. Mit írjak be jelszóként?


Nem a szomszédét szeretném használni.

2016. júl. 8. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:

A telekom 2000 városban szolgáltat wifit a magenta 1 előfizetőknek, meg az olyan otthoni előfizetőknek, akik hozzájárulnak vagy inkább kérik egy olyan router beállítását ami ezen a hálózaton egy elérhető hotspotként üzemel.

Azt hiszem valahogy így van.

Ha eze közé tartozol akkor igényelhetsz hozzá magadnak felhasználónevet és jelszót. Ezek szerintem nem simán hálózati kulccsal műkődbek, hanem be kell jelentkezni, mert mwg van határozva az egy idóben használható eszközök száma.

2016. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!