Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha jofogasrol veszek egy...

Ha jofogasrol veszek egy iPhone 6s-t mire ugyeljek?

Figyelt kérdés

Ugye hasznalt es talaltam egyet ami 40ezerer van, 64gb fuggetlen es nem gyari tartozekokat ad hozza, es azt mondta hogy azer nem kell neki mert neki van Samsung galaxy s6edgeje es akkor most tenyleg igaz? Es ha megveszem utanvetelesen, a postan megnezhetem hogy mit kuldott meg... lehet reklamalni ha nincs benne? Es megeri ugye? Mire figyeljek ilyenkor? Meg soha nem volt iphoneom es ez 6s... Tud valaki nekem segiteni?

A valaszokat elore is koszonom. 😊😊😄



2016. júl. 11. 14:42
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja es hogy kell azt megvsinalni hogy ne legyen bajom az icouddal, en aktivaljam ujjbol? Ajj na nem tudom hogy mondja ugye ertheto egy picit is? 😔
2016. júl. 11. 14:44
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha 40 ezer, akkor az lopott és icloud zárt.

Telefont csak a hülyék vesznek utánvétben, bocsi.

Mindig személyesen kell, mert a postán nem tudod megnézni a csomag tartalmát.

2016. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De normalisan irt mindent es nem lopott meg semmi, es azer veszem ugy mert hatvan egy picit messze van budapesttol es nem tudok elmenni oda. Es eleinte 70er arulta aztan megkerdeztem es mondta hogy igen eladja de olcsobban nem mert nem clone es szerintem igazat mond.
2016. júl. 11. 14:59
 4/22 anonim ***** válasza:
Átverés, ébredj fel. Ha számít az a pénz, ne küld el neki. Még akkor sem, ha nem számít. Mire figyelj? A jószándékú emberek figyelmeztetésére. Beszéld meg olyannal, akiben megbízol.
2016. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél buta, látszik hogy még kicsi vagy! Be fognak csapni, egyértelműen,mert vagy nem kapsz semmit, vagy kapsz egy klónt
2016. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De az nem olyan hogy a postan kifizetem es megnezhetem hogy minden rendben megerkezett? Es amugy honnan tudom hogy melyik eredeti es meltik nem? Ranezesbol lehet latni?
2016. júl. 11. 16:15
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Kifizetés után megnézheted, de ha egy téglát kaptál akkor a posta nem fogja visszaadni a pénzed.


Az hogy eredeti-e vagy nem, azt onnan lehet megnézni hogy pl appstore helyett google play jön be meg ilyenek.


De én nem is a klóntól tartanék, hanem attól hogy icloud zárt.

2016. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Amugy megvan a pontos cime es ugy ha becsap eltudom intezni nem? En azer kiprobalom, elkuldi aztan kifizetem a postan.

Megvan a hazszama es a telefonszama meg amik kellenek. Vagyis ami lenyeges azok csak ezek😂

2016. júl. 11. 16:18
 9/22 anonim ***** válasza:
Ja, hogy megvan a házszáma? 😊😊😄 Ezt eddig nem írtad. 😊😊😄 Akkor nyugodtan csináld😊😊😄 hiszen ha nem küld semmit(nekem ez a tippem😊😊😄) akkor csak bekopogsz, jó napot jöttem a pénzemért, ó pardon tessék parancsolni😊😊😄, itt van hiánytalanul, 😊😊😄 meg még egy kis ráadás😊😊😄😊😊😄 Nem lesz itt baj, érthetetlen ez a sok aggódás😊😊😄😊😊😄😊😊😄.....tényleg, meg is kérdezem már az unokatesómat, hogy végül az évekig húzódó pereskedés után látott e valamit a pénzéből😊😊😄😊😊😄 egy idő után nem követtem az ügyet😊😊😄nem volt egyszerű, mert huszon valahány embernek adta el az illető a semmit😊😊😄😊😊😄 de ez csak úgy eszembe jutott😊😊😄 nem tartozik szorosan ide😊😊😄 meg ő a házszámot sem tudta😊😊😄 szóval, teljesen más téma😊😊😄
2016. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De ha tudom az adatait akkor nagyjabol rendes ember nem? Mert o irta le anelkul hogy kertem volna.
2016. júl. 11. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!