Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri 16GB-os IPhone 6s-t venni?

Megéri 16GB-os IPhone 6s-t venni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 10. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem, kevés a tárhely lassan
2016. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Nincs bővíthetőség, 4K videók, egy kép majdnem 5MB...Sajnos szinte semmire nem elég.
2016. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Kevés a tárhely.
2016. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem sem.
2016. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BM-Striker ***** válasza:
Nem.
2016. júl. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De csak erre van pénzem. :/
2016. júl. 11. 09:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Alap felhasználásra szerintem viszont elég. Egyszerűen nem tárolsz minden szart a telefonodon.

Regelsz flickr.com-ra. Hetente egyszer elindítod és felnyomja az összes képedet/videódat felhőbe (1TB tárhely van ingyen). Aztán pedig telefonodról letörlöd, ami olyan.

2016. júl. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha csak erre van pénzed, akkor gyűjts még vagy válassz másik telefont (SE például, ha már iphone-ról van szó).

Tudom, hogy most jönnek az okosok, akik magukra ismernek, és jól le fognak pontozni (ahogy a többi választ..), de azért is leírom.

A 16GB iphone csak menőzésre jó. 32GB-tal szopok, mert kevés a hely.. szerinted akkor a 16 mire elég? Semmire..

Itt szoktak jönni, és kezdeni, hogy "Fotózni nem telefonnal kell, a 4K videót úgysem használod ki, amúgy meg pár alap alkalmazásra mint FB twitt. Meg messenger elég az is bőven".

Ja..ez így van. Csak az miért vesz meg egy 6s-t ha nem menőzni? Gyakorlatileg a legnagyobb előnyeit a telefonnak nem használja. Azt, hogy a nagyobb appokat is gond nélkül futtatja, az, hogy a kamerája egy olcsóbb kompakt fényképezővel vetekszik, az neki nem kell. Akkor miért az iphone? Erre simán elég bármelyik középkategóriás droid is...nem, nem fog lefagyni, nem fog tönkremenni. Ezeket simán meg lehet tenni azzal is. Nem kell hozzá sem felső kategóriás droid, se i6s.

Ha már megveszel egy telefont 200 ezerért, akkor szerintem az a minimum, hogy nem 16GB tárhellyel veszed, azt sem értem, hogy miért árulnak még olyat..ja mert van olyan aki aki megveszi..

2016. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!