Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefon akkumulátort...

Új telefon akkumulátort 0%-osan feltöltve küldik?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S3 Neo telefonom van, és 3 év után elkezdett felpúposodni a gyári akksi. Rendeltem egy szintén gyári (azaz Samsung), új akksit (számlát kiállító, viszonylag komoly webshopból, nem Pistikétől a vaterán). Betéve a telefonba viszont nem kapcsolt be a teló, 1 óra kikapcsolt állapotban történő töltést követően is csak 9%-ot ért el.


- Ez egészséges dolog, vagy kezdjek el aggódni? (az előző 1 óra alatt 20%-ról is feltöltőd9tt 100%-ra)

- Ezeknek az akksiknak nemúgy van, hogy nem tesz jót a teljesen lemerült állapot (azaz egyenesen kinyírja az élettartamot)?

- Vagy utángyártott gyári akksikat mindig 0%-osan küldenek?


2016. júl. 13. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal 70%-osan tárolják és küldik, ha 0%-osan érkezik meg az nem jelent sok jót. Mivel a töltéssel is baj van mindenképpen vissza kell küldjed!
2016. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartottam... :(

Esetleg valaki meg tudná még ezt erősíteni, aki teljesen biztos a dolgában?

2016. júl. 13. 20:53
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, ez így van. Egy li akksi sosem merülhet le 0ra,ha igen akkor kuka. Minden ilyen akksi nem véletlenül kb 70%-ra van töltve, tároló kapacitásra. Vissza kell küldeni, ezt simán kicserélik.
2016. júl. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy bizonyítani nem tudom a 0%-ot, és most, hogy fel lett töltve majdnem teljesen, 95%-ról 86%-ra merült le éjszaka, ami majdnem normálisnak mondható.

Hiába küldöm vissza cserére, azt fogja mondani, hogy nincs semmi baja neki, mivel (egyelőre) valóban úgy tűnik.

2016. júl. 14. 08:03
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát az elég érdekes. Akkor is rossz az akksi, nemsokára ugyanez lesz vele. Amelyik egyszer 0, annak annyi. Vagy véletlen rövidre lett zárva valahogy valamikor és akkor az akkuban az áramkör letiltja, az is lehet 0.
2016. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!