Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

A márka mindegy, a legfontossabb, hogy nagyon szép nagyon jó minőségű képet csináljon és nagyon sokáig kibírja töltés nélkül. Okostelefon mindenképp. Inkább androidos mint iphone, microsoftos még nem próbáltam.


Fontos tehát a kamera és az akutöltöttség. Aktiv internet használat mellet és kb 1 fontosabb App mellett ami aktívan meríti az akut.


2016. júl. 14. 19:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah és max 180 - 200 ezer forintig
2016. júl. 14. 19:38
 2/9 anonim ***** válasza:
P9 v samsung galaxy s7
2016. júl. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Méretre pedig a hatalmas telefonokat szeretem, előző telefonom egy galaxy s3 volt.
2016. júl. 14. 19:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Az s7 drága, annyit nem szeretnék egy telefonért kiadni.
2016. júl. 14. 19:39
 5/9 BM-Striker ***** válasza:

HTC 10 32gb


[link]

2016. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
S7 pedig kijön 200ezerből. De ha az nem érdekel akkor Lg G4,G5, Sony Z5, Samsung s6.
2016. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
LG V10
2016. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem is hasonlo elvarasaim voltak, a samsung s7 edge-ert sajnaltam annyi penzt kiadni, igy vettem egy Lenovo vibe x3-at, eddig semmi panaszom ra, nem merul gyorsan abszolut, a kepekkel nagyon meg vagyok elegedve, szerintem gyonyoruek, akar egy fenykepezogep... nem melegszik tul sem, csak ha valami oriasmeretu jatekot futtatok ugy, hogy kozben wifi meg meg 4-5 program megy. 5.5", szoval nem kicsi, az ujjlenyomat-erzekeloje is nagyon gyors es praktikus helyen van. Elso-hatso kameraja is szep kepeket keszit. Kulon tetszik, hogy 2 hangszoroja van: egy fent, egy lent a telefon kepernyo feloli oldalan.

Konnyen kezelheto, nem fagy le, android 6 van rajta. 145ezer volt, 3 honapja hasznalom.

Az akkuja boven tovabb birja, mint az ismeroseim iphoneja.

Viszont szerintem akkubol a windowsok a legjobbak, de arra keves alkalmazas van es engem zavar, hogy kisse szemcses kepet csinalnak, nem olyan szeo tisztat, mint egy android vagy Apple keszulek

2016. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
xiaomi redmi note 3 pro. olcsó , 16 mpixeles, 4000 amperes az aksija , szóval 2-3 napot simán bir... olvass utána a neten , mindenki jó véleménnyel van róla :)
2016. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!