Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a jó isten a "kártya...

Mi a jó isten a "kártya szintű jelszó"?

Figyelt kérdés
Vettem egy okostelefont... Ahhoz egy "csodálatos" telenoros feltöltő kártyát. Olyat szeretnék amilyen a régi tl-n is volt akkor töltök és annyit amennyitakarok és azt 1 év alatt használhatom fel. A kárty 0 forint volt, mert feltöltős, de semmi információt, sehol nem lehet megtudni róla, főleg hogy a aktiválásához ezt kérik, a kártya szintű jelszót. Életemben nem hallottam még ijet, hol van ez vagy hol kapok ijen 4 jegyű jelszót? Mert se a kikapott szerződésben se a kártyán nincs erről egy muk sem és az aktiválásáról sem esik egy szó sem, de a kártya nem használható mivel aktiválatlan. Elképesztő, hogy mia kur.va any.jukér kell így bonyolítaniuk az egész sinkártyás fas.zságaikat? Régen bementem egy telefon boltba elmondtam milyen készüléket szeretnék, ezek mellett hogy feltőltőset és megcsinálták, kifizettem és aznap már udtam is használni. A fas.znak bonyolítják ezt? A t-pontban is azt mondták dominoval nem foglalkoznak,menjek be a tescoba, ott meg senki szintén egy ro.hadt információt nem volt képes adni. Csess.zék meg! Vagy mostmár csak az előfizetéses ügyfelek számítanak? A többi lógassa fel magát?

2016. júl. 14. 21:30
 1/9 A kérdező kommentje:
elíram "ilyet"... csak már agyfa.szt kapok, 1 hete van az új mobilom és nem tudom használni ezek miatt
2016. júl. 14. 21:32
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
2016. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez azaz oldal amiből nem értek semmit. Itt is írjak be jelszót amim nincs. Ha akarok jelszót akkor adjam meg a tl számomat küldenek sms-t majd a kérdésükre válaszoljak. Kérdem én hogyan válaszoljak ha érvénytelen a kártyám és kimenő hívás, sms-t nem tudok kezdeményezni? Jó nagy fa.szság ez az egész, ha nem tudom ezt megoldani akkor keresek normális szolgáltatót, vagy maradok a régi telefonomnált és az okos sza.rukat el fogom a pi.csába adni.
2016. júl. 15. 09:46
 4/9 anonim ***** válasza:

"A t-pontban is azt mondták dominoval nem foglalkoznak,"

Telenoros kártyával miért is T-pontba mentél? Telenornál nincs domino kártya.

2016. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

[link]


A kártya szintű jelszóval tudod később azonosítani magadat, pl. telefonos ügyintézésnél. Az aktiválásnál szerintem új jelszót kell megadni, mert ugye még nincs...

2016. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es! Nem a telenorhoz mentem domino ügyben. Első körben a t-pontba mentem be és ott érdeklődtem a dominoval kapcsolatban. Ők mondták nem foglalkoznak dominoval már, hanem azt a tesco elektronikai osztályán tudom beszerezni. Ott meg olyan kártyát adtak nekem, ami csak netezésre használhato, mert aki ott volt az sem értett hozzá. Végül úgy döntöttem, ha a t-pont ennyire lexarja az ügyfeleit, nem fogok hozzájuk tartozni és akkor gondoltam hogy áttérek akkor a telenorhoz, csak oda nem mentem, be hanem neten keresztül rendeltem meg ezt a feltöltős kártyát, de így sem jártam jobban, még szerencse hogy ez nem került nekem semmibe.
2016. júl. 15. 19:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Mármint nem a t-pontba mentem be telenoros kártyával....
2016. júl. 15. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:
2016. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sikerult mar azota gondolom,leirnad,hogyan,kerdez

En se tudom se a kartyaszintu,se az ugyfelszintu jelszomat...;(

2017. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!