Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone pokemon go?

Windows phone pokemon go?

Figyelt kérdés
valaki tudna küldeni linket azt tudom hogy le csak nem találtam jó linket ami elérhető M:On is

2016. júl. 18. 20:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
az jó pedig sikerült felraknom és már7 pokemonom van és pidgey a kedvencem de lehet csak képzelődők
2016. júl. 19. 17:05
 12/17 anonim ***** válasza:
Hogy?
2016. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ki kerestem a pokemon go xap fileját ncore-ról és feltelepítetem
2016. júl. 19. 17:16
 14/17 Лизи&# válasza:
hogy kerested ki a fájlt??? :)mit kell pontosan beírni és hova, ncore-ra?
2016. júl. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Igazuk van. De a WP irodai szempontból nagyon jó választás, mivel szinte teljesen testre szabható. De azt sokan elfelejtették ,hogy a Microsoft eredetileg software gyártó cég és a Nokia céget vásárolta meg ami a lassan ment a csöd felé. De a windows op rendszer még mindig stabilabb mint az androidos telefonok amik 2 év után úgy összeszarják magukat hogy vehetsz újat.
2016. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"De a windows op rendszer még mindig stabilabb mint az androidos telefonok amik 2 év után úgy összeszarják magukat hogy vehetsz újat"


Buta alma fanról már hallotam, de buta winfanról nem, eddig a pillanatig.


Igen, egy xperia M, galaxy mini 2 "összeszarja magát" két év után.


Itt van házban egy lg g3 g2 samsung note 3 es egy sony z1 compact.


De fura, hogy mind köszöni szépen rendesen müködik..


Jah...hogy nincs telehányva egyikse 50 játékkal, mindenfele pipere full felesleges appal?


Kérlek mésélj még te telefon szakértő akinek a kezében mindenbizonnyal két év után kuka lenne egy androidos galaxy s7 egy htc 10 egy huawei p9 és egy oneplus 3 is.

2016. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Agusztusig ki fog jönni a hivatalos pokemon go ap wpre úgy hogy aki még nem rakta fell mindenféle módszerek annak azt javaslom várjon
2016. júl. 22. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!