Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iphone 5s-t venni?

Pipec159 kérdése:

Megéri még iphone 5s-t venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék telefont váltani (samsung galaxy s3) lehetőleg Iphone 5s-re.

Az lenne a kérdésem hogy nem-e fog elavulni 1-2 éven belül?(szarfone kommenteket hanyagoljátok )


2016. júl. 19. 21:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem éri meg, 3 éve jelent meg.
2016. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
57%
Nekem is iPhone5s van mar kb fel eve es semmi baja nagyon szeretem. Nagyon jol fényképez és szépen szól rajta a zene stb semmi baja, sok a hely rajta , gyors... Imádom és meg mindig ajánlom mert jo telo, vedd meg nyugodtan 😉 Ui.: strapabíró (ejtettem le kore tok nélkül es egy karc sem lett rajta, tudom nem hiszitek el de tenyleg nem lett baja😌)
2016. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
14%
Attól hogy 3 eve jelent meg attól meg mindig jo telefon -.-
2016. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Az 5S nincs 2 éves. Én gondolkozás nélkül elfogadnám.
2016. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 BM-Striker ***** válasza:
83%

Ha 65k körül megkapod garanciálisan, akkor igen.

Az iPhone 5s el fog avulni 1-2 éven belül.


32gb-os Iphone SE-t érdemes minimum venni újonnan Apple teflonok közül.


#3


Jó telefon, de nem éri megvenni.

2016. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Ha jó áron jutsz hozzá, talán, de én nem terveznék vele hosszabb távon. Korábbi tapasztalatokból kiindulva valószínűsíthető, hogy iOS10 futtatása esetén már fogod érezni, hogy lehetne több a kakaó, 11 pedig lomha lesz rajta - elsődlegesen memória miatt.

Hogy mikor jelent meg: 2013 szeptemberében, azaz pár hónapon belül 3 éves lesz. Nekem (hazai) megjelenése óta van, és tárhelyet leszámítva nem érzem úgy, hogy le kéne cserélnem...

2016. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem éri meg, már túl régi. Az a gond az iPhone telefonokkal, hogy ha már nem tudod rá feltenni az aktuális friss iOS verziót, akkor totálisan használhatatlan lesz a telefon. Nem fogsz rá tudni olyan alap appokat sem feltenni, mint a Facebook, Messenger, vagy a Twitter (ha ezek is átállnak az új iOS-re). Ez saját tapasztalat.


Én ezt a telefont ajánlanám az 5s helyett:


[link]


Kb. 20ezer forinttal olcsóbb, viszont gyorsabb, jó a kamerája, és tovább fog rá frissítés érkezni, vagyis később fog majd elavulni. És az iPhone-nal ellentétben, akkor is működik rajta majd minden app, mikor már nem kap frissítést.

2016. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
#5: gondolom 64-esre gondolsz, mert az a második lépcső 16 után. Egyébként egyetértek, jól fontolja meg a kérdező, mennyi memóriával akarja, mert itt nem tudja bővíteni, és ha aktívabban használja, akkor 16 elég csekély...
2016. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hosszabb távra szeretnék telefont venni szóval lehet gyűjtök egy 6 os ra .
2016. júl. 19. 21:27
 10/22 anonim ***** válasza:

#9: akkor inkább SE-re, abban 6S hardvere van, és ~6 árán adják.


#7: Annyira nem drasztikus a helyzet. Most ránéztem AppStore-ra, FB, Messenger iOS7-et igényel (magyarán még 2010-ben megjelent iPhone 4-en is tudod használni), Whatsapp iOS6-ot (3Gs...), Twitter iOS8-at. Egyébként ez csak a fejlesztőkön múlik, iOS6-ot is lehet támogatni (korábbiakat viszont technikai okokból már nem), csak rendkívül körülményes mind technikai, mind design szempontokból.

Egyébként általad linkelt Nexus 5-re 6-os Android az utolsó (főzött ROM-okat nem számítva).

2016. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!