Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Asus zenfone2 két napja nem...

Asus zenfone2 két napja nem jó. Nagy gondok vannak. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
két napja azzal kezdődött az egész hogy ki kapcsot a telefon. csak úgy. Onnantól kezdve majdnem használhatatlan.Pl.:ha a galériába és rá megyek egy képre akkor több mint a kijelző fele sűrűn becsíkozódik. fentről lefelé kb. a három negyed kijelző. ha vissza lépek akkor minden ok.Vagy meg nyitok egy netes oldalt akkor úgy szintén a kijelző három negyede használhatatlan és vibrál a kijelző.Nem nagyon de észre vehetően. akkor alig van wifi jel.Stb... vigyem szervízbe? ha jól tudom az országba nincs is asus szervíz. akkor hogy csináljék meg? valakinek van ötlete mi lehet a gond? thx!
2016. júl. 20. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha garis akkor oda vidd ahol vetted.

Ha nem garis, akkor elkezdhetsz gyűjteni kijelzőre vagy új telefonra.

Utóbbit javasolnám.

2016. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még van rá garancia. Még nincs egy éves. Holnap vissza viszem. De ha a kijelző nem jó attól még wi-fi nek lenni kéne. Szerintem biztos valami szoftveres baja van.
2016. júl. 20. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
inkább alaplap
2016. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szerintem biztos valami szoftveres baja van."


Nem baj.

2016. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!