Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7 telefont...

Samsung Galaxy S7 telefont vennék a és a GSM-Home miért olcsóban árúja mint más boltok?

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szürkeimport, nem Magyarországba szánt készülék (attól még van persze magyar nyelv!), bolti garancia, esetleg csak webshop van, így az üzletet nem kell fenntartani stb ilyesmik miatt olcsóbb általában. GSM-Home-ra nem tudom melyikek igazak ebből, de én ezzel nem azt akarom mondani hogy nem éri meg ilyen boltokban venni, szerintem megéri, én is ilyesmi helyről vettem a telefonomat, emlékszek hogy szolgáltatónál vagy a media marktba kb 30%-al drágább volt..
2016. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én amúgy Anno Z2-t vettem, kb 90 ezer ft-ért, MediaMartkba pedig valami 150 ezer körül volt.


Annyi volt az egészbe a pláne csak hogy a használati utasítás német volt, illetve amikor bekapcsoltam először német nyelvet kínálta fel, de utána át tudtam állítani magyarra.


Nekem megérte.

2016. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Bolti garancia, szürkeimport, ázsiai piacra szánt, tartozékok nélküli készülékek. Én elvből nem veszek semmit sufni GSM boltba.
2016. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!