Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg?

Melyik telefont vegyem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem tudok dönteni a három telefon közül, pedig hamarosan döntenem kéne. Egy iPhone 5C-től válok el, Androidra szeretnék váltani. Három telefont szemeltem ki:

Huawei P9 Lite

LG Nexus 5X 16GB

Sony Xperia XA


Jól körbenéztem árukeresőn, de ezek, amik még elfogadható árban vannak nekem. Én egy telefont a következőkre használnám:

Kamera, játék, filmnézés, zene, web.


Melyik lenne a legjobb választás? Mindegyiknek van előnye-hátránya (kivéve a P9L-nek :D)



2016. júl. 22. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
En a helyedben a nexus 5xet vennen de a 32gugas valtozatat azt is lehet kapni nem sokkal drabban mint 16gigasat
2016. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ezek közül a P9 Lite a legjobb!
2016. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
P9 lite, de csak akkor ha 3gb RAM van benne. Ha csak 2gb (mert ez a magyarországi verzió), akkor inkább nexus 5x, de abból is 32gb verziót. A sony XA túlárazott vacak.
2016. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nexus 5x vagy one+ 3, csak a stock android miatt.
2016. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!