Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo p70-et vagy Huawei P8...

Lenovo p70-et vagy Huawei P8 lite-ot vegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy melyik érné meg jobban. A huaweiről több rossz tapasztalatot láttam mint a lenovoról. Esetleg valaki akinek van valamelyik, leírná a tapasztalatát?

Köszönöm.



2016. júl. 23. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
P8 lite-m van, a gyenge fényerőn kívül nem tudok más negatívumot mondani róla. Gyors, jó design, szoftveres támogatottsága is jó, most kapta/kapja meg a 6.0-s androidot és tolják a javításokat hozzá ezerrel.
2016. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az akkumulátora hogy bírja?
2016. júl. 24. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:

reggel 8kor vettem le a töltőről, ma viszonylag sokat nyomkodtam (nem játszottam) most éppen 60%-on van délután 5-re.


1 napot kibír

2016. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én p70et használok már lassan fél éve és azt kell hogy mondjam még vagyok vele elégedve. Az aksit a képernyő pont annyira felhasználja mint más telefonnál, én viszonylag sokat használom és ha sokat akarsz mobilnetezni akk estére 10-20 százalékon leszel. Hallottam én is olyan hibákról ami elvileg másoknál frissítés után keletkezett, de nálam nincs ilyen.A kamerája sajnos rosszabb fényviszonyok között nem olyan jó, viszont csináltam már vele nagyon jó fotókat is. Csak ajánlani tudom :D.
2016. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem p70-em van. Nehogy ezt válaszd. Gyenge kamera, hangszóró (mindkettő), nincs benne iránytű, gps percekig keresi a műholdat, míg a 40e ft os kínai telóm pár mp alatt talál egy rakat műholdat. Android 5.1 óta nincs rajta wifi ha le van zárva a képernyő, sd kártyára nem lehet app okat átrakni, 1 év után egyre gyakrabban fagyogat. Előnye a nagy aksi, jó proci, nem ismerem a p8 at, de szerintem azt kéne választanod
2016. aug. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!