Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokkal jobban megéri az...

Sokkal jobban megéri az Iphone 6s mint a 6?

Figyelt kérdés
Szóval mennyivel jobb?16 vagyok szóval annyira részletesen nem nagyon érdekel csak pl a kamerát úgy láttam hogy a másodlagos kamera is elég jó képeket készít de azért a 6s mégis csak jobb.Az lenne a lényeg hogy saját pénzből fogom megvenni és most pillanatnyilag a 6 ra van pénzem de ennyi pénzért ez nem kidobás lenne?Mert ha dolgoznék még akkor tudnék venni 6S-et is csak nem tudom mivel járok jobban.Ti mit csinálnátok?Van itt akinek már mindkettő volt?Mindenképp Iphone-t akarok ,de ha valaki esetleg hasonló/köztes árban tudna jobbat..a kamera a lényeg.A samsung s7 edge kizárva (mielőtt írnátok)mert anyának olyan van és nagyon nem tetszik a fényképezőgépe.

2016. júl. 23. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb hardverrel rendelkezik a 6s, mint a sima 6. Processzora közel 2x erősebb, memóriát is végre 2 GB-ra emelték. Ha pár évig tervezed használni, mindenképp 6s-t vedd, mivel ez a teljesítménytöbblet jól fog jönni a későbbi iOS-ek esetén. Hogy a 3D Touchról ne is beszéljünk, amit iOS10-ben elkezdtek komolyabban kihasználni.
2016. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja és játékot nem hiszem hogy töltenék le rá,vagyis lehet hogy megnézném mik vannak..most androidos telefonom van egyébként de semmi játék,csak messenger és egy avast vírus irto vagy mi van rá letöltve ..zenére használnám sokat meg fényképezésre(több mint 1000 kép,47 zene)meg netezésre
2016. júl. 23. 22:25
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokkal jobb a 6s. Dupla annyi RAM, hosszabb támogatottság (+1 év, annyival fiatalabb), sokkal erősebb processzor, és a kamera is jobb. Abba már az újabb, 12Mpx szenzor került hátra, előre meg talán egy 5Mpx, és mindkettő jó minőségű. A 6-ban lévő előlapi (a maga 1,2Mpx felbontásával és minőségével) nem éppen éllovas.


Egyébként ha az s7 kamerája nem tetszik akkor az iphone-é sem fog valószínűleg. Azért többet ne nagyon várj tőle, az s7 is a jelenlegi csúcsot képviseli. De azért nem lehet tőlük DSLR szintet elvárni.


És még egy dolog: 16GB-t kerüld. Ha arra van pénzed, akkor inkább vegyél 6-ot, de legyen 64GB. Ne felejtsd el, hogy nem bővíthető...annyival van annyi. Azon kívül csak felhőt tudsz használni.

2016. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3Akkor inkább dolgozok még 1 hónapot az alatt úgyis megvan az ára.Köszönöm a profi leírást!😊
2016. júl. 23. 22:36
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb a 6s, fent már kifejtették.
2016. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mi nem tetszik az s7 kamerájában?


Nekem valahogy tetszik, hogy az összes eddig létező okostelefon kameráját alázza.

2016. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát csak annyira reklámozva van és azt hittem ennél azért jobb.Nem nagyo fényképezgettem vele amúgy csak így első ránézésre olyan átlagos mint a többi.A másodlagos kamera is átlagos.Meg ilyen hogy is mondjam...hát egyszerűen nem olyan éles a kép ahogy azt hittem egy ilyen telefontol.Nem azt mondom hogy egyáltalán nem jó csak engem nem nagyon győzött meg.Azért reménykedek hátha az IPhone nak jobb lesz.
2016. júl. 23. 23:10
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Galaxy S7-nek valóban kiemelkedő kamerája van, ha abban csalódtál, iPhone-ban is fogsz. De neked is ajánlom, hogy olvasd el a mobilarenás kameratesztet, hátha hasznos lesz számodra: [link]
2016. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

7#


Hát sajnos rosszul hitted.

Ott a mobilarenas teszt, remélem túl nagyot nem fogsz csalódni az iphone-ban.

2016. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De az Iphone nak eleve szebb a kijelzője nem?Mármint valamelyik nap is néztem az Iphone 4 nek is van olyan szép kijelzője mint a mostani samsung telefonomnak.Meg amúgysem akarok samsungot...eddig csak az volt de valamiért olyan hamar tönkremegy.A mostani telefonom is kb 3 hónapja van de már van mikor lefagy meg akadozik meg az előzőknél is ez volt.Úgyhogy azért akartam IPhone 6 vagy 6S-t venni hátha jobb lesz de úgy látom akkor 6S lesz.Ennél ami most van úgy is jobb lesz gondolom.😁
2016. júl. 24. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!