Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2-3évre sokkal jobban megéri...

2-3évre sokkal jobban megéri egy iPhone 6S-t venni mint egy 6-ot?

Figyelt kérdés
6 64gb és 6S 16gb között vacilálok és 2-3évre venném, az lenne a kérdésem, hogy ennyi idő távlatára jobban megéri a 6S?
2016. febr. 11. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mindkettő megéri, ha sokkal jobban nem is, de lehet h jobban járnál a 6s-sel :D mondjuk az a 16 gb nem sok, igaz, van, akinek elég (nekem 5s-ben van ugyanennyi, szerintem ez pont jó)...viszont azt nem tudjuk h mennyi képed, zenéd, appod lenne
2016. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem volt még iPhone-om de egy Gaxy S4-en aminek kb 9gb volt szabad a 16ból elfértem akkor csak elférek 16on is :D
2016. febr. 11. 21:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert kipróbáltam mind a kettőt egyik se akadt, fagyott, ugyanolyan gyorsnak éreztem mind a kettőt, és nem tudom, hogy ez 2-3év múlva mennyire fog változni.
2016. febr. 11. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Én inkább a 6S-t venném, még akkor is, ha 64GB helyett csak 16GB-ra futná. Bár szerintem egy ekkora értékű telefonnál az a +40 ezer igazán nem számít...
2016. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azt kell nézni, hogy például ha teljesen kihasználod(márpedig ugye ilyen árú telefont mégiscsak nem dísznek veszi az ember), egy 4K-s videó de akár 60 fps-es fullHD videó is elég gyorsan fogyasztja a tárhelyet, ha egyszer arra lenne szükgésed, hogy videóznod kell valami hosszabbat. 5-10 perc, és már el is fogyasztja a maradék helyedet, ami valóban olyan 7-9 GB körül lesz, ha nem rakod tele minden hülyeséggel.
2016. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát akkor egyértelműen 6s. :D ezelőtt 4s-em volt 2 évig, ő nem lassult be, csak miután én hülye feltettem rá az ios 8-at, akkor már elkezdett lassulgatni...szóval szerintem nem kell félned attól, hogy csökken a teljesítménye :D
2016. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!