Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iphone 5s-t vásárolni?

Rikpat kérdése:

Megéri még iphone 5s-t vásárolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a közeljövőben egy 5s-t.Ahogy olvasgattam az 5re lassan már megszűnik a támogatás és az ios 10nem is lesz elérhető nála.5s nek szerintetek mekkora lehet még az élettartama.Tudom hogy van 6,viszont nekem az 5 nagyon tettszik se-re meg annyit már nem szeretnék költeni.
2016. júl. 24. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha mar az 5sert fizetsz 100 ami max 1evig fogja birni akk miert lenne sok aza plussz 40ha az meg min 3evig fogjabirni
2016. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez azért így nem igaz. Megkapja az iOS10-est (a béta már tesztelhető is), és nem valószínű, hogy elavulna egy éven belül.


Egyrészt annó „túl jól sikerült”, tehát bőven van teljesítmény benne, jelenleg az appok tökéletesen működnek rajta, semmi gond nincsen velük. A fotók, videók, amiket csinál, az az átlagembernek tökéletesen elegendők (nem sokan osztogatnak 4k-s videókat a neten...). Amire pl. én főleg használom (telefonálás, zenehallgatás, naptár/jegyzet/emlékeztető funkció), azt még két év múlva is bőven fogja tudni, a készülék meg önmagától nem fog szétesni. Egy aksi cserét és annak az élettartamát biztosan hozni fogja.


Nézegettem az SE-t, de bármennyire is jobb papíron, igazából számomra nincs jelentős kölönbség (másfélszeres árban kifejezhető meg pláne nincsen).


Az 5s sokkal tartósabb (CPU/GPU erőben), mint ezek korábban voltak, így itt már régen nem igaz, hogy pl. az eredeti OS után egyre lassabbak a verziók, amiket megkap (vagy lagalább is nem észrevehető), és az Apple (meg az alkalmazásfejlesztők) is látják, hogy milyen a piac összetétele, és amíg jelentős számban van jelen egy-egy típus, nem fogják kidobni - mert egy-egy app miatt az épeszű ember nem cserél telefont.


Látni, hogy az 5s tulajdonosok nem próbálnak pánikszerűen megszabadulni a telefonjuktól az SE miatt. Akinek nagyobb kellett, az már vett 6-ost, vagy 6s-t, azok a droidosok, akiknek a tepsifonok nagyok voltak, és a kis kijelzős kategóriában nem kaptak minőségi eszközt, most kaptak egy jó vasat, és aki meg a 4/4s/5-ösét cseréli le, azoknak szintén ott a cserekészülék. De másnak nem igazán érdemes 150 ezret kidobni azért, amit 100-ért is megkapsz. Még a „divatmajmoknak” sem, mert 2m-ről senki nem mondja meg, hogy az nem SE... hacsak nem „rózigold”, mert ugye olyan 5s nincsen.

2016. júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Lehet h megkapta a Ios 10et de nagyon fagy rajta...
2016. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az IOS-10 még a 6s-en is fagy. De mivel még csak Béta pánikra semmi ok!
2016. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!