Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iPhone 6-ot vásárol...

Megéri még iPhone 6-ot vásárolni, vagy inkább iPhone 6s?

Figyelt kérdés
Azért vetődött fel bennem a kérdés, mert a mostani telefonomat is úgy vettem, hogy már olyan jó 1 éve kint volt, mikor megvettem, és elég hamar már szarnak számított a hardvere miatt a telefonom, és nem akarok megint úgy járni, hogy megveszek egy több, mint 1 éves telefont, másfél évig tök jónak számít, aztán dobhatom ki, mert lassú és szarakszik... Bár a mostani telóm egy Androidos telefon. (Nem kell a szöveg, hogy az Apple ilyen szar az Android meg olyan jó, Androidom van és megutáltam elég rendesen, ki szeretnék próbálni valami újat is) Egyik haveromnak volt iPhone 4-e és 4 év után is csak azért cserélte le, mert leesett és betört a kijelzője.

2016. ápr. 11. 20:45
 1/6 anonim válasza:
0%

Az én telefonom egy 19 ezer forintos, 2013 végén kiadott navon. Minden tokéletesen fut rajta.


Tudod mi éri meg? Hogy azt a 200e Hufot befektettem, amit hülye telefonra szántam volna...

Ez megéri, de értékvesztett felesleges tárgy nem.

2016. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

iPhone 5 ev utan is mukodik rendesen, sot meg 8 ev utan is.

nekem 4S van, 5 eves es tokeletesen mukodik, na jo lelassult egy picit az iOS 9-tol de teljes mertekben hasznalhato maradt


iPhone SE-t tervezek idenre :-)

2016. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet 200k alatt is találni jó iPhpne-t. Plusz azért vagyok hajlandó ennyit kiadni érte, mert én nem csak telefonálásra használom a telefonomat, hanem nagyon gyakran játszok rajta, és egyszerűen felidegesít, hogy a mostani Androidos telefonomon elindítok egy játékot és 5 perc után lefagy, de nem csak játékok, a messenger is, vagy a böngésző, minden. A pohár akkor telt be, mikor fogta magát a telefonom és minden létező dolgot letörölt magáról, ami a beépített memória kártyámon volt. Képek, videók, minden. Ki akarok próbálni egy másik op rendszert is.
2016. ápr. 12. 06:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha amyagilag megengedheted magadnak a 6s-t inkább azt vedd.
2016. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a pénztárcád engedi akkor nem kérdés hogy melyik a jobb választás. A 6 az csak 15-20% al erősebb/gyorsabb mint az 5s. Viszont a 6s az már 100% al(2x) gyorsabb mint az 5s! Mondjuk ebből a különbségből a mindennapokban most még szinte semmit nem lehet észre venni csak azt hogy egy-egy app egy picit hamarabb indul. De ha hosszútávra tervezel akkor mindenképp 6s. Meg ha azt nézzük akkor a 6 az már több mint másfél éve jött ki.
2016. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor egyenlőre úgy néz ki, hogy 6s. Már csak keresgélni kell majd, hogy egy jó fogást találjak.
2016. ápr. 12. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!