Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vernee Apollo Lite vagy Redmi...

Vernee Apollo Lite vagy Redmi Note 3 Pro-t választanátok?

Figyelt kérdés

Légyszi mondjatok valamit a Helio X20-ról is mert arról nem tudok túl sokat.


Indoklást is légyszi, hogy miért azt.



2016. júl. 25. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem Redmi Note 3 PRO-m van, és nagyon elégedett vagyok vele, nem cserélném ez az Apollo Lite-ra habár az hardveres teljesítményben egyértelműen jobb ezen nem is kérdéses, bár szerintem a Redmi Note 3 Pro teljesítménye bőven elég mindenre.

Hát a Helio X20 leglényegesebb újítása az hogy most már nem csak nagy és kis teljesítményre kihegyezett magok vannak hanem van egy középfok is tehát így néz ki: 2x Cortex A72 @2,3Ghz(magasfokú teljesítmény); 4x Cortex A53 @2,0Ghz(középfokú teljesítmény); 4x Cortex A53 @1,4 Ghz(kis teljesítmény). Így jön ki a Deca-Core(10 magos). Emellett a gpu is fejlődött.

Hát nem tudom, én nekem nagyon megtetszett a ez a telefon meg a MIUI is, de ez már szubjektív. Az viszont egyértelműen objektív hogy hardveres erőben az Apollo Lite jobb(Redmi az kb 75k antutun, az Apollo meg 90k kb).

2016. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

xiaomi épkézáb telefonokat csinál


az, hogy papiron nagyobb teljesítményüek a részegységek, az még nem jelent semmit


mert azokat csak megveszi a gyártó, de az összerakáshoz meg összehangoláshoz már TUDÁS kell.


ráadásul sok kinai "márka" csak annyiból áll, hogy megvesz valami ún whitelabel, azaz márka nélkülinek gyártott telefont a csingcsung mobiltelefongyár kft-tól és ráteszi a saját logóját. Meg valami gagyi szotfvert összetákolnak.


nem igazán sok a hozzáadott érték


Mondjuk a redmi note 3 pro sem olyan nagyon jó, mert müanyag a hátulja.


mi3, mi4 is van már ezen az áron.

2016. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!