Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmi Note 3 pro (kenzo) MIUI...

Redmi Note 3 pro (kenzo) MIUI és Android kérdések?

Figyelt kérdés

2 napja van meg ez a telefon és sokkal jobban teljesít mint vártam(B20 hiányát észre se venni). Ezzel a telefonnal kapcsolatban lenne pár kérdésem.


A MIUI és az Android gyárilag installált appjait le tudom root nélkül törölni?

A roothoz ezen a telefonon szükséges a bootloader nyitás?

A bootloader nyitásnak ezen a telefonon milyen következményei vannak?(pl DRM kulcsok törlődése vagy garancia vesztés ha visszazárom is /eustocktól vettem ha számít/)

A telefonra várható hivatalos Android M és MIUI 8.0 frissítés(global stable)?

XDA fórumon találtam egy ROM-ot ( [link] amire azt mondják hogy nem custom rom de akkor mi ez és mennyire stabil?


Szeretek kísérletezni ilyenekkel, kiprobálni mindent amit vissza is tudok csinálni ha akarok, csak ilyen telefonom még sose volt ezelőtt, ezért kb semmit nem tudok róla, ezért van ennyi kérdésem.



2016. júl. 25. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó ég de kínai. Nekem is ilyen telefonom van, gyári appot nem lehet törölni vele simán azt tudom.
2016. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szedj le hozzá egy global stable-t, azokban kevés a szemét app, kipucolták. A MIUI szerves részét kézpő appokat (permissions, security, miremote, stb) ne nagyon törölgesd, beszarhat tőle a rendszered. Roothon kell TWRP, TWRP-hez kell BL nyitás.

Itt egy jó cikk, olvasd át :)

[link]


Fórum:

[link]

2016. júl. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!