Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont vegyem?

Figyelt kérdés
Már egy ideje szemezgetek a Samsung galaxy s7 edge és az Iphone 6s plus telefokkal, most eljött az idő, hogy megvegyem vmelyiket, de nem tudok dönteni. Szerintetek?

#Apple #Samsung #Apple iPhone 6S #Samsungalaxys7edge #iphonevssamsung
2016. júl. 25. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Samsung
2016. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
19%
samsung sokkal jobb és keményebb :D
2016. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Én az Iphone-t venném meg :) Nekem eddig Samsung telefonom volt,de már egy éve Iphont használok és szerintem sokkal jobb bár kevesebb alkalmazás van mint androidra.Tény,hogy az aksi nem bírja sokáig viszont nagyon gyorsan tölt.Ez az általános véleményem.Mind a kettő telefon(s7 edge,6s plus) szép képeket csinál viszont ez a fajta Samsung hamarabb betörik a nagy képernyője miatt.
2016. júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Jelenlegi felhozatalból ha TELEFONT akarsz, ebben az árfekvésben, akkor csakis SONY. Samsung nekem bármi ami volt (tv, telefon, hűtő) szinte mindegyik szar volt, egyedül a Samsung mikrosütőm, ami már majdnem 3 éve baj nélkül bírja, és relatíve jó (ár/érték arány). Régen telóban Nokiát mondtam volna, de amióta a Microfossal összeállt, azóta nem. Telefon, akkor a SONY-nak az aktuális csúcstelefonját vedd meg, ha ennyit szánsz rá. Az iPhone az tipikus presztizs-telefon, státuszszimbólum ha úgy tetszik, és ahogy írták, kevesebb rá a szoftver, gyenge hardver (bár az a kevés szoftver jól van rá optimalizálva, tehát jól futtatja őket), és ismerőseim általános tapasztalata, hogy lépten-nyomon vadászhatják a térerőt vele.

Szóval csakis SONY.

2016. júl. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Majdnem minden téren jobb az S7 edge (kamera, akksi, vízállóság, felbontás, bővíthetőség...), a te helyedben a rendszerük alapján döntenék, azt vedd meg, aminek jobban tetszik az operációs rendszere.

Sony-t viszont nem vennék, főleg ebből az elcseszett X szériából..

2016. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Iphoneom még nem volt, samsungom igen, azzal az az egy bajom van, hogy az összesnek elromlott az akksija, vagy nem vette fel a töltést. A sony teljesen kizárva, egyszer volt sonym, és jobban utáltam mint bármi mást. Nagybátyámnak samsung s7 edge van, és a vízállóságáról annyit, hogy egy strandolás után nem működtek a gombjai, viszont nekem ilyen céljaim nincsenek vele. Szal még mindig nem tudom melyik lesz. 😲😲😲
2016. júl. 26. 18:30
 7/10 anonim ***** válasza:
En is csatlakozom azokhoz akik az iPhone-t javasoltak✌🏻
2016. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a samsungra voksolok nekem most s6 edge plusom van húgomnak van iphone6s szóval mindkettővel van tapasztalatom de sosem választanám az almás telót ja és egyébként már lassan 1 éve megvan de nem lassult be nem fagy le ahogy az az androidos telefonokról elterjedt általában
2016. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
samsung fan forever
2016. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Iphone apukámnak S7 van de az iphone az nagyon jó
2018. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!