Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 640 XL hosszab...

Microsoft Lumia 640 XL hosszabb távon mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eljutottam arra a pontra, amikor új telefon után kell néznem. A Lumia 640 XL azért tetszett meg, mert ha úgy adódik, az egyetemi dolgaim egy részét intézhetném azon (elvileg jól működnek rajta az Office programok).


Sajnos nem igazán értek hozzá, ezért kérem a tanácsotokat. Olyan telefonra lenne szükségem, amely 2-3 év múlva is gördülékenyen működik. Ne fagyjon le, ne akadozzon a rendszer, gyors legyen a netezés stb.


Ha elérhető lesz az a w 10, akkor arra érdemes frissíteni, vagy akkor elveszne a sebesség?


Elsősorban vélemények érdekelnének a márkáról. Kinek milyen tapasztalata van vele? Érdemes?


Előre is nagyon, de nagyon köszönöm, ha segít valaki! :)


2016. júl. 27. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Helló,


Jó a 640XL, ha lejön rá a Win10, nyugodtan telepítsd. A jövőbe nem látok, hogy 2-3 év múlva mi lesz, szóval arra nem tudok mit mondani.


A Microsoft elég jó Office-alkalmazásokat adott ki Androidra és iPhone-ra is, szóval csak ezért ne válts Win-telefonra, ha egyébként valamelyik másik jobban tetszik.


Mindenképpen nézz körül a Windows app-áruházában is, mielőtt megveszed, hogy vannak-e azok az appok, amik neked kellenek.

2016. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)


Akkor nem okoz majd semmi problémát (pl. lassulás, fagyás), hogy a készülék maga a W8-as verzióra van optimalizálva?

2016. júl. 28. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Helló, nyilván nem tudom, hogy mi lesz majd, de az eddigiek alapján a Win telefonok jól vannak optimalizálva a hardverekre. Szerintem várd meg, amíg a stabil w10 verzió elérhető lesz, a bétát ne tedd föl, és akkor nagyon nem tudsz lyukra futni.
2016. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!