Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 3 Pro...

Xiaomi Redmi Note 3 Pro telefonhoz létezik megbízható stock Android?

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni a gyári rendszert stock Androidra ha lehetséges. xda-n olvasgattam hogy van hozzá cyanogenmod 13 meg valami Qualcommos rom csak azt nem tudom hogy most akkor ezek ilyen fejlesztői kiadások vagy általános használatra is jók.

2016. júl. 28. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
CM13 jó lesz. Nem fejlesztői.
2016. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez CM13-as offical rom? Azért lenne fontos mert más telefonon volt már CM custom romom és elég buggos volt. Az lenne a lényeg hogy stabilitásban hogy n rosszabb az eredetinél.
2016. júl. 28. 17:41
 3/7 A kérdező kommentje:
*ne legyen
2016. júl. 28. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
A hivatalos, update-ben flashelhető romokat a gyártó weboldalán találod... de ha beírod google-ba, hogy redmi note 3 pro rom, első helyre kidobja, nehéz lett volna, igaz? :)
2016. júl. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A MIUI gyári firmwaret tudom hol találom, azzal nincs is gond csakhogy én pont azt szeretném leváltani.

Az lenne a lényeg hogy egy olyan romot találjak ami közel stock áll a stock androidhoz. Ehhez eddig amit xdan találtam az a cm13 meg ez a Qualcomm factory rom de ezekről nem tudok semmit, ezért kérdeztem hátha valaki már próbálta ezeket vagy mást és tudja hogy megéri-e váltani miuiról, stabilak/megbízhatóak-e ezek?

2016. júl. 30. 08:25
 6/7 anonim ***** válasza:

aa értem, Logout-on van egy elég aktív fórum, ott tudsz utánakérdezni. Ha a BL-ed nyitva, TWRP fenn, simán be tudod flashelni. :)

[link]

2016. júl. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na végül adtam még egy lehetőséget a MIUI-nak és felraktam a global beta verziót(MIUI 8.0) és sokkal jobb mint volt. ÉN inkább az előzőt(7.5) nevezném bétának.

-érezhetően jobb akkuidő

-jobb RAM kezelés

-sokkal jobb kezelhetőség, a komplett UI kinézete és működése 100-szor jobb(végre, ez volt a legnagyobb bajom az előzővel)

Ami rosszabb lett az az hogy kb semmilyen google appot és mást se lehet letiltani így meg a play áruház folyton megjeleníti hogy frissítés van hozzá(mintha amúgy nem foglalnának túl sok helyet feleslegesen) úgyhogy majd valahogy ki kellene rootolnom hogy kitöröljem a google szokásos szemeteit.

2016. júl. 30. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!