Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak?

Mi baja lehet a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Sokszor lefagy, nem érzékeli az érintésemet. Le van zárva, és mégis megnyitja magától a programokat, legtöbbször az ébresztőt és ugrál a kép össze-vissza. Ilyenkor semmit nem tudok vele csinálni, ha szerencsém van, akkor le tudom zárni. Sokszor kikapcsolni sem lehet ilyenkor. Ki-be kapcsolás sem segít. Előfordul, hogy felvenni sem tudom, ha hívnak. Letöröltem már az összes képet és plusz applikációkat róla, az sem segített, a szoftver a legújabb, nem tudom frissíteni.
2016. júl. 1. 18:15
 1/2 A kérdező kommentje:
LG-D802 G2 a telefon, és másfél éve használom
2016. júl. 1. 18:16
 2/2 anonim ***** válasza:

lehet elkalibrálódott, azért nyit meg magától programokat... nekem az újraindítás szokott segíteni (LG)


ha ez sem segít, próbálj meg letölteni valamilyen tisztító appot.. nekem olyankor szokott lefagyni, ha túl sok a szemét rajta.. clean master-t javaslom, megtisztítja a sok felesleges file-től a telefonod, amely a lassulást, befagyást okozhatja.. én ha nem tisztítom egy hétig, alig tudok vele mit kezdeni, tisztítás után meg mintha új lenne.. semmi baja


ha ez a kettő nem segít, lehet elkellene vinned egy szervizbe :)

2016. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!