Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés
Ezeket a telefonokat néztem ki. Nexus 5x (Csak a 16Gb-os jöhet szóba,az ár miatt),Huawei P8 Lite,Honor 6. A Honor felé húzok leginkább,kinézetre is ő tetszik a legjobban. Elég fontos szempont nálam a kamera. Ti melyiket ajánlanátok?

2016. júl. 29. 07:21
 1/3 anonim válasza:

Ha már Huawei és aránylag olcsó akkor a P9 Lite simán.

Kamerája tökéletes, újlenyomat olvasó amit régen sosem értettem és hülyeségnek tartottam de rá jöttem hogy nagyon király dolog. Kijelző gyönyörű. Ram csak 2 giga de nekem eddig nem sikerült úgy leterhelnem hogy belassuljon.

Aktív netezéssel, zene hallgatással, aránylag komoly játékokkal kibírja másfél napig töltés nélkül.

2016. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az előző vagyok.

Lehet hülyén hangzik de nézd meg Tescóban.

Én ott vettem akció keretén belül előfizetéssel de csak 3 ezret 24 hónapig szóval még kevesebbet is fizetek mint amennyibe kerül a telefon :)

2016. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát dizájnra meg tudásra nagyon tetszik a P9 Lite. Csak nem tudom,hogy megéri-e azt a plusz 25 ezret a P8 Lite-hoz képest.
2016. júl. 31. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!