Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy beázott iphone 6 meddig...

Egy beázott iphone 6 meddig működőképes még köürlbelül?

Figyelt kérdés

Egy esőtől beázott az iphone 6s-em. Viszont megcsináltattam alaplap tisztítással (ultrahangos). A telefon már 3napja normálisan működik semmi baja nincsen.

Kb. meddig mehet még a készülék?



2016. júl. 30. 13:49
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
100%
Ha nincsen baja, akkor ez nem befolyásolja az élettartamát.
2016. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szervízbe azt mondták hogy bármikor megadhatja magát
2016. júl. 30. 14:02
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem úgy látom a telefonon hogy megadná magát, szerintem még gyorsabb is lett :D
2016. júl. 30. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Max azért lett gyorsabb mert újraszoftverezhették.


Amúgy meg azért mondták hogy megadhatja magát, mert van rá kis esély, és felkészülj. De nagyobb az esély hogy semmi baja nem lesz.


Mondjuk én elpasszolnám most, persze kinek milyen a lelkiismerete.

2016. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze mivel még teljesen működőképes. Én is erősen gondolkozom rajta, de most valaki sokáig gyűjt rá és akkor megveszi, és ne adj Isten 1-2 héten belül tönkremegy. És akkor jön vissza a vásárló hogy mit adtál el nekem, meg stb...
2016. júl. 30. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!