Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 16GB. Miért nem jó a...

Meszes1991 kérdése:

LG G3 16GB. Miért nem jó a imei szám?

Figyelt kérdés

Ma vettem használtan GSM boltól egy G3-mat és frissíteni szerettem volna 6.0 androidra de azt írta,hogy a termék nincs regisztrálva. Utána olvastam és az LG oldalán próbálom imei szám alapján be reggel,de az is azt írja,hogy hiba lépett fel a reg.közben stbstbstb....aztán gondoltam be írom a imei számát a IMEI.info: Check IMEI oldalon de valami Alcatel telefont dob ki.....egy másik G3 imei számát be írtam a IMEI.info: Check IMEI és ott hiba nélkül ki dobta,hogy ahhoz a imeihez egy G3 tartozik....Most akkor meg szívtam mint az állat vagy mi?!


Előre is köszönöm.



2016. júl. 30. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Használtan nem érdemes venni telefont, PLÁNE GSM boltból. Eléggé megszívtad.. :/
2016. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam ilyen helyen venni de sos-be kellett egy "jó teló" viszonylag jó áron,az sikerült.Na mindegy.....
2016. júl. 30. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Alighanem lopott/letiltott telefonról van szó, amelynek IMEI-ét átírták egy másik készülékére, hogy használni lehessen. Akku alatti IMEI-re mit ír az oldal?
2016. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem feltétlen lopott, lehet alaplap cserés volt.
2016. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem alcateles IMEI-t írt volna ki.
2016. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az aksi alatt lévő imei szám csak az utolsó szám nem stimmel
2016. júl. 30. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!