Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem jó a tabletom mi lehet a...

Nem jó a tabletom mi lehet a baja illetve mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
serioux surya antares 7 slim a tabletom és töltéási problémája van. Felteszem tölteni jelzi is (ott a villám jel) és tölt is de nagyon lassan körülbelül 5 óránként 1 %-ot vagy még annyit se. További probléma az, hogy a wifi be van kapcsolva és jelzi is de nemtudok semmit letölteni, mert azrt irja hogy Ellenőrizze a wifit. Ha valaki tud segíteni akkor szivesen várom válaszát. hálás lennék érte :D ( a tüöltési probléma magasabb priorítás szóval az lenne a fontosabb)

#töltő #tablet #serioux surya antares 7 slim
2016. aug. 1. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem megadta magát..

De ez másfél éve volt 20-25 ezer, szóval nem érné meg javíttatni szerintem.

2016. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"...mi lehet a baja illetve mi lehet a baja?"

:-)

2016. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs csak kicsit fáradt vagyok :C xD
2016. aug. 1. 11:54
 4/6 A kérdező kommentje:
És köszönöm az 1. válaszolónak :D azért még várok hátha valaki tud megoldást de szerintem is az leszz, hogy másikat veszek :/
2016. aug. 1. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:

50.000 alatt ne vegyél amúgy újat, ha nem akarsz így járni. Bár még az 50ezres határ is úgy ahogy jó, igazán normálisat sajna csak 100 körül lehet venni.

Persze nincs mindenkinek ennyije, én 3 éve vettem 90-ért egy Nexus 7 2013-at, mai napig jó. Drága volt, de bírja.

És én meg mondhatni szegényebb családból vagyok, de gyűjteni kell rá, én is majd 1,5 évet gyűjöttem, dolgoztam érte.

2016. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 3/5 Időpont ma 11:54

Semmi gond!

Legalább mosolyogtam egy jót.

:-)

2016. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!